Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Bob Budowniczy" Czyli Minecraft na wesoło.


aleurwał:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ludziska, mam prośbę proszę o ocenę mapki/świata który został zbudowany przez następujące osoby:

-SzuSzu

-zdzisława

;)

-Ichigo

(Dwie ostatnie osoby nie posiadają konta na MPC<3 )

 

A tu Ss'y, proszę o szczere oceny ;>

 

26851880970348870674.png

 

22637542508922848984.png

87594624802464407702.png

 

38151591894525669737.png

 

87065003361661196631.png

 

68835784439669491753.png

 

83800372789488111055.png

 

02263322067495163752.png

 

37108268400062199158.png

 

78330555372861384878.png

 

42897317415410835753.png

 

86795250315312938076.png

 

36280982724223917231.png

 

23224570244705380280.png

 

84006705834027169889.png

 

Z góry przepraszam za jakość zdjęć niestety mam "WoodPC" ;x

NIC NIE BYŁO BUDOWANE WorldEditem !

f97c42bcb433ba1emed.jpg


Gość LastPhoenix450
Opublikowano

Jak patrzę na pixelarty, a potem na te kwadraciaki (co poniektóre budowle) to mi się wierzyć nie chce ,że pixelarty budowało więcej niż jedna osoba... Co do mapy to jest okej ale nie ma swojego sensu ani treści. Moglibyście ten sam czas, co poświęciliście na budowę tego, spożytkować na budowę... czegokolwiek co ma swoją jednolitą treść - jakiegoś ogromnego, rozbudowanego zamku... rekonstrukcji mapki z jakiejś gry (a)RPG lub innej - JEDNEJ DOBREJ BUDOWLI. Skupcie się razem na jednym celu to może wyjdzie Wam coś fajnego.

Opublikowano

Dobree, ale to tylko tam humorystycznie zrobione. Macie talent. Zbudujcie cos tak jak kolega up mówił, cos co ma sens. Zamek itp.

skpUo.png

Opublikowano

Słaba mapa, same pixelarty, plus flatland. Zero jakiegoś motywu jak średniowiecze, jedyny motyw jaki tutaj widzę to: budowle na serwerze hamachi u maciusia z łączem 1mb.

1350673995-U699261.png

exmod

Opublikowano

@ Pexiakk to nie było na hamachi;x, Cieszę się z szczerych ocen. Mapa ta była budowana około pół roku temu, i budowaliśmy to co nam do głowy przychodziło, chcieliśmy przygotować projekt Chinatown ale to jeszcze trochę do końca. I mam nadzieje że jak znajdziemy czas to powstanie coś normalnego.

f97c42bcb433ba1emed.jpg


Opublikowano

Słaba mapa, same pixelarty, plus flatland. Zero jakiegoś motywu jak średniowiecze, jedyny motyw jaki tutaj widzę to: budowle na serwerze hamachi u maciusia z łączem 1mb.

 

Kolego jakieś wewnętrzne kompleksy masz? Chyba ci po pijaku dali tego KidModa bo widzę że takim to się nie należy. Jeżeli jesteś taki kozak to zrób lepsze, wstaw tutaj. Ja sie nie znam na tej grze ale wkurwiają mnie tacy kozacy co wszystko robią niby lepiej.

 

 

Co do pracy to fajna chociaz nie ogarniam co i jak to sie trudno robi.

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

@adix112 No dziękuje za miłe słowa ; > Polecam Ci zagrać w Mine. A budowanie tego co tu jest nie było takie trudne, i nie używaliśmy żadnych WorldEditów itp.

f97c42bcb433ba1emed.jpg


Opublikowano

Hehe spoko mapka, szczególnie to z Mackiem :D.

Pamiętam te czasy jak się zbierało z kumplami na serwerze i grało się ahh ..

CIECIERERECIE`

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngNexiCraftDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: id hamachi: narnia88 haslo:123 lub narnia89 haslo: 123

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Nie

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427260-U363900.png

Pluginów jest sporo:) nie będe wymieniał=)

1337427292-U363900.png

[HeadAdmin]PanKomornik [Admin]KostekMen

1337427314-U363900.png

IP SERWERA PODAM NA HAMACHI! (POSZUKUJEMY ADMINISTRATORÓW)!

 

 

1336669726-U363900.png

Bywalec
Opublikowano

@up nie reklamuje się swoich serwerów w czyichś tematach. Warn 5%.

 

Co do tematu. Budowle fajne, moglibyście trochę o teren zadbać, tz. porobić parki drzewa trawkę. Zrobić jakieś centrum miasta z wielką fontanną i ścieżki do poszczególnych budowli. Polecam Wam wszystko podpisać.

Pomysły ciekawe, nie używajcie np. do tej wielkiej budowli samego bloku żelaza, wygląda to bardzo brzydko.

 

Powodzenia i lajk na zachętę do dalszej pracy!

5jJNSGS.png

Opublikowano

@up nie reklamuje się swoich serwerów w czyichś tematach. Warn 5%.

 

Co do tematu. Budowle fajne, moglibyście trochę o teren zadbać, tz. porobić parki drzewa trawkę. Zrobić jakieś centrum miasta z wielką fontanną i ścieżki do poszczególnych budowli. Polecam Wam wszystko podpisać.

Pomysły ciekawe, nie używajcie np. do tej wielkiej budowli samego bloku żelaza, wygląda to bardzo brzydko.

 

Powodzenia i lajk na zachętę do dalszej pracy!

Warna to się dało... a posta to nie ma komu edytować/usunąc.

 

@Topic Mapa beznadziejna... takie budowle to moja 6 letnia siostra potrafiła by zbudować...

Jestem tutaj po to żeby pomagać, nie żeby zbierać "lajki", czy nabijać posty.

Opublikowano

Większość tych budowli już widziałem na innych serverach czyli bez szoku troche fajnie troche kwadratowe jestem pomiędzy 2 a 3 szkolną

Opublikowano

Same klocki i pixelarty ... Jedyne co mi się w miare podoba to stadion chociaż też nie jest porażający . :)

Camorra Skyblock - 94.23.246.207:25085

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...