Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Głos w minecraft


Juniorek321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wszystkim.

Nie wiem czemu czasami jak wchodzę na świeżego minecrafta lub świeżo zmodyfikowanego nie mam głosu, chwilę powyłączam głos na OFF i spowrotem włącze to głos się po chwili pojawia, ale teraz na NON PREMIUM launcherze nadal nie może się "odnowić".

Choć w GEO Launcher normalnie mam głos, sam nie wiem o co chodzi.

Proszę o pomoc, niby nie takie duży problem, ale wolę grać na normalnym, bo w nim mam przypisanie ramu itd. itp. :)

Dzięki z góry.

Opublikowano

Kurde xD Ale problem :P Sproboj zaktualizować sterowniki do karty dźwiękowej , i zaktualizuj Jave :)

(: .ćyż usnes am eiN

Opublikowano

@ 2 x up mówiłem, że to praktycznie za przeproszeniem g*wno, a nie problem, choć czasami wkurza :D

zaraz wszystko zaaktualizuję

@up gram z modami

Opublikowano

Może mody nie współpracują ze sobą ? Co do tematu. Też mozesz przypisać ram do geo launchera :)

Mam 32 bit, nie mogę przypisać więcej ramu niż 1024 MB przez tego launchera :)

Jedynie w javie ustawiłem 1024mb - 2048 mb :)

 

Hej mam coś!

W konsoli od Geo Launchera pisze:

Strating up SoundSystem...

Switching to No Sound

(Silent Mode)

Jak wyłączyć wyciszenie ? o.O W opcjach mam na 100%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...