Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SERWER FB NA PLICZKACH BR4NDA! [PB] [DZIALKI] [NIETYPOWY DROP!] [24/7] [20 SLOTOW] BRAK LAGOW, ZAPRASZAMY!


Mr.Light

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

 

 

 

 

Serwer stoi 1 dzień, dokładnie przygotowałem spawn, działki w budowie, drop diamentów, szmaragdów

 

oraz rud złota podobnie jak na serwie hardcore u skkf'a jest ze stonea. Tyle że %(szansa na drop) dużo

 

większy! To zapewnia czystą rozgrywkę, gracz cieszy się ze zdobytych diamentów, a nie wciska sobie "x"i wiecie co dalej :]

 

 

----------------------------------------------------------------------------

PODSTAWOWE INFORMACJE:

 

de2zjo.gif Adres IP: 176.9.24.3:25665

de2zjo.gif Typ Serwera: CZYSTY FB

de2zjo.gif Potwory: TAK

de2zjo.gif Zwierzęta: TAK

de2zjo.gif PvP: NIE, ALE DLA TYCH CO CHCĄ BĘDZIE ARENA :]

de2zjo.gif Premium: NIE

de2zjo.gif Sloty: 20

de2zjo.gif Biała Lista: Nie

----------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

BUKKIT 1.3.1 R-1.0 !

 

ZAPRASZAM

 

UWAGA! DZIEWCZYNY

 

OTRZYMUJA RANGE

 

[DZIEWCZYNA], ABY JA

 

DOSTAC POPROSTU NAPISZ

NA PW DO ADMINA :]

Opublikowano

nie spamuj ... narazie serwer spk. radze ci zrobić nabór bo widać że cięzko ci, a większość mysli że admin to robot .

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Bardzo możliwe że nabór do TEAM-u dobędzie się w przyszłym tygodniu.. Będę potrzebować 2 ogarniętych w we i wg osob.. Będzie INFO na serwie.

Opublikowano

gram na servie okolo 10 min ludzi prawie full a admin i tak ogarnia wszystko . jak dlamnie 5/5

Amen!

LUBIE mrówki

Opublikowano

Wy kpicie sobie ?

 

To ma być FB ??

 

W freebuild chodzi o miasto tartak galeria itp a nie Spawn i za dowoleni >_<

 

za dowoleni OMW nawet tego nie zauwazylem ale robisz bledy ortograficzne :D

 

 

Serwer ma 1 dzien admin go odpalil zeby ludzie juz mogli porobic sobie domki i pograc a nie miasto pewnie w najblizszym czasie wybuduja ale serwer spoko

T2xlajE0X19fZXVuZV9fXzI0NV9fX05VTExfX18yX19fMTAwX19fUG9sYW5kLnBuZ19fXzlfX19ub25lX19fMjExOUZGX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Jest Błąd,i to dość duży,zapewne zauważyliście że często jest [Login Timeout]

to przez tego zalecanego texture pack,przy drugiej próbie wejśćia na serwer automatycznie pobira go,ale nim się pobierze,jest już [login Timeout]

proszę o jaknajszybsze naprawienie problemu,liczę na was !

 

 

pozdrawiam Sygne :)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

Aby to naprawić poprostu wejdz w opcje i znajdz " Instaluj texturepacki serwerowe" czy coś w tym stylu i weź to zablokuj, a textuepack możesz sobie pobrać osobno jest to faithful 32 :) Pozdrawiam

Opublikowano

Jak dla mnie serwer słaby, admin najpierw dał wszystkim cuboidy w lesie, poniewaz miasto nie jest jeszcze zbudowane, a potem mówi że działki za miastem tylko dla vipa.

Były one o maksymalnej wielkości 50x50, ale potem dowiedzieliśmy się, że maksymalny rozmiar działek to będzie 10x10 lub 12x12. O braku lagów również nie ma co mówić, ponieważ występują one prawie cały czas ( nie jest to tylko moja opinia).

Tak więc gratuluje administracji trafnych decyzji.

Opublikowano

potwierdzam słowa

Nezouse

 

 

na początku wszystko ok nawet super ale pozniej ... nie ma co gadać.

wszystko dla zarobku, vip po 23 zł bo dodali expiarke lol xD. nie ma co gadać nie polecam serwera

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...