Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Siemka. Opowiem wam o mojej przygodzie z metinkiem.


Schettesune

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grać w metinka zaczęłam na początku grudnia. Mając 9 lat ponieważ moje urodzinki są 26 grudnia.

;) Pobrałam, zainstalowałam metinka w 2h ponieważ miałam wtedy szybszy internet. Teraz musieliśmy z takiego zrezygnować. :( Smutne.

 

Moim oczom ukazał się niecodzienny widok.

METIN2 MENU

post-357413-0-45133000-1344765960.jpg

 

:)Postanowiłam stworzyć szamankę. Nie wiedziałam co i jak! W końcu to moje pierwsze mmporg! Wybrałam serwer z najładniejszą nazwą.

 

S.6 GRYMUAR!!! Przeszłam się po całej wiosce. Wybrałam chunjo. Ponieważ sama jesetm gorliwą katoliczką <3

post-357413-0-28992900-1344766292.jpg

Aż wkońcu zauważyłam... jak jakiś wojownik expi. Dropiło mu YANG

post-357413-0-46764400-1344766374.jpg

Heh. Zbierałam mu ale bałam się że mi coś powie ;/ I tak w 2 dni dobiłam 7lv. JAKA BYŁA RADOCHA

post-357413-0-11093300-1344766444.jpg

xD Nie mogłam wziąść 2 grupek dzikich psów, bo padałam :/ Nie miałam nawet zbroi. Ale dowiadując się od kolegów z klasy...

ZACZĘŁAM GRAĆ NA MONOLICIE!!! S.12 I TAM SPĘDZIŁAM WIĘKSZĄ CZĘŚĆ DOTYCHCZASOWEGO ŻYCIA.

 

Ogarniając już trochę bardziej.. Wzięłam ninje. HA HA HYA. : D

WSZYSTKO DAWAŁAM W PŻ ALE BYŁ ZE MNIE GŁUPTASEK HIHI <3

AŻ WRESZCIE....

EXPIĄC NA 19 LV NA ZAPRZYSIĘŻGONYCH... STAŁO SIĘ STAŁO!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

post-357413-0-15483900-1344766732.jpg

pewna gaga124 która założyła pt... ZAPROSIŁA TAM

 

"ainara" KTÓRA TAK NAPRAWDĘ MIAŁA NA IMIE MAGDA I MIAŁA WTEDY 10 LAT <LOVE><LOVE>

Jest teraz moją przyjaciołka w rl. Poznałyśmy się przez metina. Aż się łezka w oku kręci. FRIENDS FOREVER KURWA!!

 

Aż poznałysmy hacki.. na początek był speed hacki... Miałśmy wtedy 20 lv [HEH JA MAM 20LV TY MASZ 20LV PRZED NAMI SIÓDME NIEBO TAMTAMTA]

 

Potem 30lv który był wbijany miesiąc...

Wyglądałysmy mniej wiecej tak

post-357413-0-42487400-1344767263.gif

 

.. olałam nauke w 4kl. Same 3 na koniec :( Ona tak samo w 5:(

lata mijały a ja przed metinem całe dnie. BYŁAM POŻĄDANA NA SERWERZE :) MIAŁAM MASKĘ UCZUĆ, TYSIĄC CHŁOPKOW!!! i fryza nawet!! I 34 LV!!! TAK WYGLADALAM:

post-357413-0-65344400-1344767568.jpg

Hwang mi nawet dropnol :) Potem była przerwa bo napierdzielałam w roma i dobiłam 54 na 58 możliwych lv ;p;p;p;p heh ma sie ten talent <3 <3 <love>

I POTEM WRÓCIŁAM DOBIŁAM SZAMANKĄ 56 W ROK BYŁAM PRO.

może ktoś kojarzy nicki???

 

NINJA :ninja: NA S12: SHAUER

SZAMANKA NA S12: ANJU :D :D:d TO JUŻ KONIEC NIECHCE MI SIE DALEJ PISAĆ IDE ZROBIC MECZA W LOLU ALE POTEM JESZCZE BYLAM NA SOLARZE I BYLAM PRO ARCHERECZKA I WOGULE TO JA TEN NO ;P MIAŁAM FRYZA ALE MNIE KOLES NA ALLEGRO OSZUKAL I PRZESTALAM GRAC TO TYLE PAPATKI!! JESZCZE POZDROWIONKA!! MAM NADZIEJE ZE PRZECZYTACIE Z ZIANTERESOWANIEM!!!

 

post-357413-0-40693100-1344767795.gif dla:

 

Oczywiście Magdzula moja bf :)post-357413-0-31201000-1344767820.jpg

 

KZ <3 LODÓWKA <3 CYCU 3 LATA Z TOBĄ post-357413-0-37132600-1344767864.jpg

 

i oczywiscie... wojtek z milenokom!!! heheheheheh

I cała moja klasa!! heheheheh

Opublikowano

Takie to jakieś nie ogarnięte + błedy i piszesz to w nie odpowiednim miejscu ;x

 

Ps. Bez obrazy, ale wydajesz się być ''słitaśną 13...''

fea.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...