Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Prędkość maksymalna waszych aut :)


adig_01_01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w tym temacie możecie się pochwalić prędkością maksymalną waszych aut :)

 

U mnie wygląda to tak:

 

1. Chevrolet Corvette Z06:

21019689832775150723.jpg

 

 

2. Lotus Evora:

22551566031669238050.jpg

76561198024358790.png
Opublikowano

Moja Evora 374 km/h. Jak będę w grze to udokumentuję to :)

 

Moja 380km/h miała ale prosta się skończyła i nie zdążyłem screna zrobić, wieczorem spróbuje znowu i wstawię :)

76561198024358790.png
Opublikowano

moje max.speed bez nitra bo widze ze tu sa wstawione max speead z nitrem co nie ktore i czym tu sie chwalic ze na nitrze 375km/h jedziesz a bez nitra o 50 km/h mniej

 

SSy byly wiekzej rozdzielczosci 1600x1275 chyba zmiejszylem poniewaz nie chialy tu wejsc

 

 

 

kl. nr. 1 Volkswagen Scirocco

 

nfsw018v.jpg

 

 

 

 

kl. nr 2 Lotus Elise

 

nfsw017.jpg

 

 

 

kl.nr. 3 lamborghini murcielago pewniena ssy z lamborghini zauwazyliscie napis "nitro" ale ono bylo uzywane tylko do rozpedenia auta

 

i zauwazyliscie ze jeszcze dokonca mosty jest jeszcze kawalek wiecej by bylo max speed tylko balem sie ze nie zdarze zrobic ss

 

nfsw016.jpg

nfsw_GREGORI24ZSB.png
Opublikowano

rekordzik ;P

 

RVV3m.jpg

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

na czitach to i ja moge tak ale rozpedz sie na drodze madralo

 

A na zbugowanych częściach już można ?

Pamiętaj! Jeśli zasłużyłem , kliknij na "Lubię To"!

Ciebie to nic nie kosztuje, ale mnie motywuje. ^^

Opublikowano

A na zbugowanych częściach już można ?

 

 

ja na czesciach zbugowaych nie gram zak bys zauwazyl ja nie mam dni zbugowanych tylko mam 1 dzien na czerwona pozatym lvl samemu wbijalem itp bez zadny czitow itp wiec sie ogarnij

 

a ze ty na bugach jakis grasz to nie moja winna i sprawa

 

pozatym mialem 300 dni pod rzad gralem i diamenty zbieralem jak nie ja to moj brat sie tu mnie o zadne bugi nie posadzaj

 

pozatym na tym forum jestem zarejestrowany tylko dla tego bo potrzebowalem jednej porady

nfsw_GREGORI24ZSB.png
Opublikowano

Sry. ze bez ss;/

Toyota MR2 - 325km/h / ???km/h z nitro /// edit

Porsche 911 GT3 RS - 343km/h / 373km/h z nitro

Lotus Exiege Cup 260 - 319km/h / 340km/h z nitro

Koenigsegg CCX - 349km/h / 380km/h z nitro

Lamborghini Murcielago LP640 - 333km/h / 369km/h z nitro

Opublikowano

A to SS dla kolegi z up! Gregori24ZSB który szpanuje swoim Scirocco Zackiem :)

 

Prosze moja Toyota Corolla !

 

 

1344967249-U692990.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...