Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CS-Hejdz [1.3.1] [40 slotów] [FB] [II Odsłona] [ogarnięta administracja] [mc.cs-hejdz.pl:25695]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Zapraszam was na już II odsłonę serwera

7hgCj.jpg

 

Serwer po mocnej modyfikacji w plikach zostanie poddany beta-testom

maszyny na której stoi.

 

Gdy wszystko pójdzie pomyślnie będziemy mogli dogrywać coraz to ciekawsze pluginy.

 

Jeśli testy wypadną niepomyślnie to zmienimy hosting na Mineserv.

 

 

 

em8lY.jpg

 

de2zjo.gif Typ Serwera : FreeBuild

de2zjo.gif Potwory: Tak

de2zjo.gif Zwierzęta: Tak

de2zjo.gif Premium: Premium/NonPremium

de2zjo.gif PVP: Tak (Na terenie Miasta OFF)

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifWhiteList: Nie

de2zjo.gifNether: Nie (Na czas Beta-Testów)

 

lnBXm.jpg

mc.cs-hejdz.pl:25695

 

 

 

BjQQl.jpg

Na czas Beta-Testów

 

na serwerze znajdą się następujące plug-iny

 

xAuth

OpenINV

CreativeGates

ZavAutoMessager

Vault

TimeisMoney

LWC

FoundDiamonds

WorldEdit

WorldGuard

PemissionsEX

Essentials

ChatManager

ChestShop

AntiCheat

Jobs

 

Zalecany Texture-pack dla serwera

 

SiHbe.jpg

DL:

 


http://www.minecraftforum.net/topic/26727-johnsmith-texture-pack-v95a-32x-13x-updated-0810/

 

 

 

 

 

 

XdIip.jpg

 

H@

 

Glinczer

Zoxovsky

Opublikowano

o tak zapomniałem o tym dopisać naturalnie pierwsza działka za free

 

P.S

Działki pod plantacje nie są za free pierwsza 2k ;)

Opublikowano

Testujemy obciążenie maszyny zapraszam serdecznie na serwer chciałbym zobaczyć czy maszyna wytrzyma max graczy

 

P.S

Nic bo zakończeniu beta testów nie będzie usuwane

Opublikowano

o dziękuje za pozytywny komentarz

 

Zapraszam serdecznie graczy posiadamy naprawdę fajną i zorganizowaną mapę

Opublikowano

Dziękujemy no i jak na ranie nie było lagów :DDD

 

No może w końcu ta maszyna przestanie odpierdalać

Opublikowano

Było WL to musiałem coś dopracować przez chwilę ale już nie ma WL i nie będzie

 

Tak WL było włączone z powodu testów chwilowych netheru. Teraz jest już ok, nie długo na serwerze wojny ! :)

Opublikowano

Jutro na pewno wbije, bo w tej chwili oglądam Madagaskar 3 ;P od tygodnia poszukuje porządnego serwera FB, ponieważ mam już dosyć serwerów Survival i Hardcore. Czy ten serwer ma elementy Role-Play??

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

Opublikowano

ciężko wbić na serwa - jak wchodze na niego to ciagle mi sie pojawia menu glowne i nie moge wbić ;/

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Spróbuj przeinstalować MC może masz błąd, instalowałeś jakieś dodatki? Spróbuj wejść na to IP : 37.59.3.168:25695

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...