Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chyba Się Coś Komuś Pomyliło.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wiec tak zostało zbanowane moje konto Kamils31IsBack a dzień później kolejne TyMiDałeśBana.

 

nie wiem kto mi dał bana za nic, zresztą zobaczcie sami

http://www.mpcforum.pl/index.php?showforum=151

 

czy tu coś pisze że wyżej wymienione konta zostały zbanowane?

ban może dlatego że napisałem co myśle o De&gje? (komentarz w profilu)

 

Co o tym myślicie? nie uważacie że im się coś pomyliło?

Opublikowano

Wiadomo że ma multi jest perm, więc po co o tym wspominać? W dodatku każdy kto ma multi musi się z tym liczyć...

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Ja szanuję, więc nie wyzywam.

 

"ban może dlatego że napisałem co myśle o De&gje? (komentarz w profilu)" Spytałeś się, więc odpowiedziałem idiotko.

Opublikowano

Multi to jest jak są 2 konta aktywne

Ale jak dostanie bana na 1 i zrobi drugie żeby być na forum to chyba nie jest multi

Po prostu ktoś nie chce żebyś był na forum

­39566146920630933015.png

Opublikowano
Multi to jest jak są 2 konta aktywne

Ale jak dostanie bana na 1 i zrobi drugie żeby być na forum to chyba nie jest multi

Po prostu ktoś nie chce żebyś był na forum

Jak ktos dostaje bana, to chyba jest jednoznaczne, ze nie chcemy takiego osobnika na forum.

Opublikowano
Jak ktos dostaje bana, to chyba jest jednoznaczne, ze nie chcemy takiego osobnika na forum.

już ja wiem że ty lubisz tylko jakieś 10 osób z forum...

a jak chodzi o całą administracje to nawet na emaile nie odpowiadacie :(

Opublikowano
już ja wiem że ty lubisz tylko jakieś 10 osób z forum...

a jak chodzi o całą administracje to nawet na emaile nie odpowiadacie :(

 

Daj tytuł "Chcę admina" to nie będziesz musiał się martwić.

Opublikowano
pewno ban za multi wiec nie płacz...

to juz nie nasza wina, mogłeś się zachowywać normalnie ^^.

a ty dalej swoje multi multi zmadrzyj dziecko

 

@kokosz a -%

 

Eternal^^ Ostrzeżony Oct 11 2009, 02:59 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia Spam, nic nie wnosi do tematu

 

ale powód.. wyjasniony masarycznie.. bo napisalem ze zwala pliki z forum na ktorym upnołem je.. zal!

Admin Cienia
Opublikowano

Odemnie dostajesz bana, tak samo jak zelser, danielxmc, pipr i inni który bruździli na tym forum, żegnam.

 

Chyba tobie się coś pomyliło w ogóle pisząc ten temat.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...