Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PirateLand (mc.apocalipse) [24/7][SV][FRAKCJE][PROFESJONALNE WYKONANIE][ORYGINALNA MAPA]


Vibray

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prezentacja z generatora

A.png

Nazwa serwera: PirateLand.pl

 

IP serwera: pirateland.pl

 

B.png

Rodzaj Serwera: RPG

 

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:100 -150

 

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Załoga: [HA]Vibray [HA]WNB

 

 

 

 

cooltext742464963.png

 

PirateLand

 

cooltext742465255.png

 

mc.apocalipse.pl

 

ipts3.png

 

ts.planet-game.pl

 

teamnr.png

 

[HA]Vibray

[HA]WNB

[MOD] OnlineX

[MOD]WOLNE!

 

Podania na moderatora proszę składać w tym temacie lub bezpośrednio u ww. osób na TS3 lub GG.

 

fabh.png

 

Rok 1522

Jest rok 1522. Dziś, dokładnie o 18:00 czasu lokalnego wyruszam razem z nielicznymi ocalałymi z naszej kolonii. Epidemia czarnej ospy dotarła i do nas.. Jesteśmy ostatnimi, którzy jeszcze nie zachorowali.

 

22 czerwca 1523

Minął rok odkąd wypłynęliśmy w poszukiwaniu nowego miejsca do życia. Wszystkie wyspy, na które zawędrowaliśmy całkowicie nie nadawały się do zamieszkania. Kończą się nam zapasy wody jedzenia i leków. Jeśli będziemy oszczędzać przeżyjemy jeszcze tydzień..

28 czerwca 1523

Zapasy skończyły się przed czasem. Jesteśmy zmuszeni zacumować statek przy jednej z wysp. Wydaje się być niezamieszkana.

 

29 czerwca 1523

Podzieliliśmy się na kilka mniejszych obozów. Ciągłe kłótnie doprowadzają do rozpadu grup. Ludzie zaczynają znikać..

 

infolh.png

Serwer wystartował z przewidywaną datą! Mieliśmy małe problemy, których nie przewidzieliśmy na początku ale teraz już wszystko zabezpieczyliśmy i powinno śmigać ;) Każdy zgłoszony bug staramy się na bieżąco eliminować :) Nasz dedyk gwarantuje nam utrzymanie nawet 150 osób online na raz ale postanowiłem zmienić ilość slotów na 50. Oczywiście w każdej chwili mogę zmienić ilość slotów ;)

W tym miejscu wstawię mały changelog, żebyście wiedzieli jakie zmiany pojawiły się od startu serwera ;)

 

Changelog:

 

16 sierpień 2012

  • zablokowany bug z expem z mob spawnerów

15 sierpień 2012

  • skonfigurowanie automatycznej areny do spleef'u.
  • poprawa stabilności serwera
  • zmiana wersji jądra serwera.

13 sierpień 2012

  • wybudowanie areny do spleef'u
  • poprawienie konfiguracji Factions.
  • dodanie nowych możliwości do kont ViP oraz Vip+
  • poprawienie permissions dla konta Donator
  • Zablokowanie bugu ze znikającym EQ!

12 sierpień 2012

  • Zmiana pluginu zabezpieczającego mapę
  • dodanie pluginu McMMO
  • "odlagowanie" serwera
  • zmiana pluginu wykrywającego cheaterów
  • zmniejszenie ilości slotów na serwerze ze 100 na 50.

11 sierpień 2012

  • Zmieniona mapa na nową
  • Zabezpieczenie cuboida na spawnie

gret.png

Podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali budować mapę, dodawali swoje pomysły oraz wspierali całą ekipę. Bez Was nie dalibyśmy rady

:)

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wbijac! Bedzie kogo bic :) Administracja ogarnięta więc, serwer nie padnie tak szybko... :)

 

Serwer nie padnie w ogóle bo stoi na prywatnym serwerze dedykowanym :)

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Przede wszystkim proszę o uważne czytanie :D Tutaj wszystko jest opisane ;)

 

 

Jeśli nie podoba Ci się serwer to zostaw chociaż opinię (najlepiej z uzasadnieniem). Wtedy wiemy co poprawić ;)

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

fajny server ;) polecam

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

Bardzo fajny serwer. POLECAM :).

Ja tam nie wiem nie moge wbic serwer Off ???????????

wbijam na to ip pirateland.pl i nic ...

Nie POLECAM TAM GRAĆ Z TEGO CO WIEM H@ MAJA MULTI KONTA I PRZEZUCAJA SOBIE EQ ŻAŁOSNE

DO TEGO MODERATOR OLEJ ROZDAWAŁ DIAXY

T2xlajE0X19fZXVuZV9fXzI0NV9fX05VTExfX18yX19fMTAwX19fUG9sYW5kLnBuZ19fXzlfX19ub25lX19fMjExOUZGX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Dodatkowo, jeśli nam sie dziś uda skończyć arene do spleefu będziecie mieli okazje wziąść w pełni zautomatyzowanym evencie ! Nie będzie problemów z oszustami, cheaterami itd ;) Ostatnia osoba zwycięży i zostanie automatycznie przeniesiona do areny chwały! (Gdzie w przyszłości będzie znajdowała się jej podobizna ;)

 

@Sprawiedliwy

uzywaj do łaczenia adresu mc.apocalipse.pl . PirateLand nie może zadziałać.. Nie wiem czy to przez DNS czy co.. na razie probujemy ^^

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

+ Przyjazna atmosfera

+ Przyjazna administracja

+ Posiadają TS3

+ Nowa mapa - Nie zniszczony teren

 

 

- Mało graczy

- Zdarzają się chwilowe lagi

- Bardzo mało potworków (Są tylko koło spawnerów)

Opublikowano

Gracze przyjdą z czasem i z reklamą ;) Lagi? no cóż ;) Każdy ma jakieś ale większość ludzi nie ma :) Potwory zwiększyłem, przedtem narzekaliście, że ich za dużo, teraz że za mało...

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

mam nadzieje, że moderator wybaczy mi posta pod postem ale mam dość ważną sprawę ;)

 

Zmiany dokonane po restarcie serwera:

  • Zwiększona ilość mobów. Już nie powinniście narzekać, że jest ich za mało.
  • Zmieniony plugin do wykrywania cheaterów. Działa poprawnie.
  • Dodany dodatkowy drop diaxów ze ston'a. (kamienia) Diamenty dropią normalnie i ze ston'a.
  • Usunięto zbędne pluginy.
  • Poprawiono permissions.
  • Zmniejszona ilość slotów - jeśli trzeba będzie to zwiekszymy ilość slotów do gwarantowanej (120)

Mam nadzieje, że teraz serwer przypadnie do gustu większej ilości osób ;)

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...