Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Regnar - Prezentacja Nowego Czempiona League of Legends [WIDEO]


kerlik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie go opisałeś.

Muszę na niego uzbierać, po prostu super postać :D

W dodatku lubię filmy predatora :rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jak ktoś chce historie po polsku to proszę :

 

"Poluj na słabszego a przetrwasz , poluj na silniejszego a będziesz żyć" - Rengar

 

Na każdej ścianie swojego legowiska , Łowca Trofeum Rengar umieścił głowy , kły i pazury najbardziej śmiertelnych bestii w Valoranie . Mimo tego że jego kolekcja jest obszerna , czuję się nieusatysfakcjonowany i ciągle szuka lepszej zdobyczy . Swój czas poświęca na przygotowanie się do zabicia , uczenia się o swoim wrogu, przygotowania własnego ciała do napotkania jednej bestii , o której nigdy nie myślał że da radę pokonać.

 

 

Rengar nigdy nie znał swoich prawdziwych rodziców , lecz dorastał u boku człowieka który był czczony jako Legendarny Łowca . Rengar był idealnym uczniem , który uważnie słuchał lekcji ojca i spędził czas na udoskonalenie swoich dzikich instynktów . Zanim jego grzywa urosła , ustalił jego własny , szeroki obszar należący do niego . Wzdłuż jego obwodu umieścił głowy jego zabitych ofiar - ostrzeżenie dla innych , że jest agresywny . Myślał że gdy będzie władać terenem będzie czuł się spełniony . Ale zamiast tego - stawał sie niespokojny . Brak bestii na jego terenie uniemożliwiało dalsze gromadzenie trofeum oraz brak przeciwników aby uspokoić jego dzikie rządzę , jego duch osłabł . Obawiał się że już nigdy nie poczuję emocji które towarzyszyły mu przy polowaniach . Właśnie wtedy , kiedy jego życie wydawało się ponure , napotkał bestię . To była dla niego obcy potwór , zakłócająca jego świat. Bestia posiadała ogromne pazury i pożerała każdego na swojej drodze . Byli bardzo gorliwi aby zapędzić się w bój . Rengar zasadził pułapkę na bestie w pośpiechu , bestia znacznie przewyższała wszystko to , co upolował do tej pory . Ich bitwa była dzika i każdy poniósł rany , Rengar stracił jedno oko ale to była jego największa duma . Nigdy wcześniej nie popełnił ani jednego błędu przy zabijaniu jednak najgorsze było to że w wyniku ogromnych ran jakich doznał musiał się wycofać . Przez następnych kilka dni przekraczał próg pomiędzy życiem a śmiercią . Borykał się z ogromnym bólem lecz znosił to aż w końcu poczuł iskierkę radości . Napotkał trop bestii . Jeżeli tak potężne istoty są na tym świecie , on je znajdzie , i ułoży stos z ich głów . Zabicie tej bestii miało sprawić mu największą przyjemność , na największej ścianie w swoim legowisku zostawił miejsce na głowę tej bestii , trofeum które przysiągł któregoś dnia dołączyć do swojej kolekcji .

 

 

Tłumaczenie w pełni z mojej głowy , mogą być jakieś usterki .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...