Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.1] [Dedyk] LeeCraft [Survivial + Wojny Gildii] [Autorskie Pluginy] [Dużo Zabawy] [Dużo Eventów] [20 Slotow]


IgraH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam server. Panuje na nim miła atmosfera, gracze są sobie pomocni, i nie używają wulgaryzmów.

ronaldov2.png

"Real Madryt Ponad Życie"

Opublikowano

Niepolecam servera admin to dziecko za reklame innego servera daje ostrzezenie jak zabijesz jakiegos typa to masz bana za czity powiesz debil masz kicka admin bije graczy a jezeli ktos zabije gracza miher to on mowi ze zabiles go na 1 hita i mowi ze masz czity

Opublikowano

wbije i zobacze

 

Niepolecam servera admin to dziecko za reklame innego servera daje ostrzezenie jak zabijesz jakiegos typa to masz bana za czity powiesz debil masz kicka admin bije graczy a jezeli ktos zabije gracza miher to on mowi ze zabiles go na 1 hita i mowi ze masz czity

 

jezeli to jest prawda szukam dalej

Opublikowano

Owszem FreeVsMinecraft dostał upomnienia za spam+reklame za to by dostał upomnienie na każdym innym serwerze. Admin to dziecko masz jakieś dowody? Poza tym każda obraza kierowana do gracza/czlonka teamu jest karana wiec nie rozumiem w czym problem, admin sprawdzał czy masz kill aure i nic poza tym a z tym dedem to już podkoloryzowałeś i nie dostałeś bana za zabicie gracza,a za 3 upomnienia jak byś czytał to co pisze na spawnie to byś wiedział 3 upomnienia i ban na 24h. Miher może mówić co chce jeżeli nie ma dowodów nic ci administracja nie zrobi. Wiec pozdrawiam i nie pierdziel głupot.

Opublikowano

@Up

 

Nie rozumię ciebie Napisałem Witam . Mało ludzi dlatego że server dopiero sie rozkreca i nie ma w enchantigu 127 lvl tylko jest 30 LVL maksymalny .

 

 

Zaparaszamy !

rhnvu.jpg

By Me

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...