Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

20 Dowodów, że żyjesz W Xxi W


Bertek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

20 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

1.

Niechcący wprowadzasz hasło do mikrofalówki.

 

2.

Od lat nie układałeś pasjansa prawdziwymi kartami.

 

3.

Masz 15 numerów telefonów do swojej czteroosobowej rodziny.

 

4.

Wysyłasz e-maile do osoby przy sąsiednim biurku.

 

5.

Nie utrzymujesz kontaktu ze znajomymi, którzy nie mają e-maila.

 

6.

Po długim dniu pracy odbierasz telefon wypowiadając nazwę firmy.

 

7.

Kiedy dzwonisz do domu, wciskasz najpierw 0.

 

8.

Od czterech lat siedzisz przy tym samym biurku, a pracujesz już dla trzeciej z kolei firmy.

 

10.

Dowiadujesz się z wiadomości, że zostałeś zwolniony z pracy.

 

11.

Twój szef nie umiałby wykonywać Twojej pracy.

 

12.

Zatrzymujesz samochód pod domem i dzwonisz z komórki do domu, żeby ktoś zszedł i Ci pomógł wypakować zakupy.

 

13.

Każda reklama ma na dole adres www.

 

14.

Wychodząc bez telefonu komórkowego, którego przecież nie używałeś przez przynajmniej poprzednich 10 lat, wpadasz w panikę.

 

15.

Wstajesz rano i włączasz Internet, zanim wypijesz kawę.

 

16.

Przechylasz głowę na bok, żeby się uśmiechnąć.

 

17.

Czytasz to i śmiejesz się.

 

18.

Nawet gorzej, wiesz już dokładnie, że ten tekst zaraz skopiujesz i komuś go prześlesz.

 

19.

Jesteś zbyt zajęty, żeby zauważyć, że nie było punktu 9.

 

20.

Właśnie zerknąłeś, żeby sprawdzić, czy na pewno nie było punktu 9.

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

19.

Jesteś zbyt zajęty, żeby zauważyć, że nie było punktu 9.

 

 

tylko to...

punktu 9, nie sprawdzałem bo jak pisza ze nie było to pewnie nie było ^^

 

71170943.jpg
Opublikowano

Tylko 2 ostatnie były prawdą ^ ^

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

tylko 2 ostatnie

zzy9.jpg

29456.jpg

Silkroad= zeus GOKUxXPLxX:70lv Titan= Xx_FokuS_xX:55lv RuSRO=? Metin2= EwenementJP:78lv


  • "Nigdy nie kłuć się z idiotą, nie warto, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu,
    a później pobije doświadczeniem"
  • "Gdyby po ziemi stąpały ideały... Gdyby czyn był godny chwały... Gdyby wielkie nominały
    każdą kieszeń oblężały..."

Opublikowano

2 ostatnie dobre reszta to nie zarty to jakies badziewia :D a 2 ostatnie szczera prawda jak ktos sie wczytal

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

omg. jakie kopacze :) może odkopacie mojego 1 posta? bo go nie pamietam :D

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dwa ostatnie się zgadzają reszta nie

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak dla mnie to wszystko pasuje :):)

Masz Swojego Priva Chetnie Zagram ~~GG~~~4457813~~~~

Masz Problem Napisz Do Mnie :):)

 

smok9809765kf.jpg

 

 

 

Po co to Otworzyłeś...?! Pozwoliłem ci...?! Coś ci nie pasuje, że sie tak Patrzysz...?! xDD

 

 

Chcesz to daj - zbieram :)

 

Opublikowano

Hehe 19 i 20 jak by mi czytało w myślach xD

sygnprononame.jpg

 

Pomagam Robie Servery Metin2 za pomocą Team Viver Zapraszam na Profilek i Chętnie Pomoge. xD

Posty :

[x] 50

[x] 75

[X]100

[x] 250 04.II.2010

[ ] 425

[ ] 500

[ ] 625

[ ] 750

[ ] 1000

[ ] Never In My Life

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...