Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs na 600k zarejestrowanych na mpcforum.pl!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie uprawnienia ma black i czy będzie do zdobycia za jakiś czas w konkursach?

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A może żeby było ciekawiej, to osoba która się zarejestruje jako 600 tys. dostanie także tą rangę?

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Ooo, kolejna ranga do wygrania, tym razem dam innym fory, żeby nie było tak jak ostatnio z konkursami kokosza, że wygrałem 3 z nich xD

Rywalizacja będzie na pewno zacięta, ale forum rośnie w siłę, zanim się obejrzymy będzie już kolejna cyferka na tyle, powodzenia wszystkim.

Opublikowano

Już wiemy co może nowa nagroda!

 

Black member może:

- ustawiać tło profilu

- zamykać i otwierać własne tematy

- edytować tytuły swoich tematów i jego opsiy

- jego skrzynka powiększona jest do 500 wiadomości

- oraz może dać 25 pozytywnych punktów reputacji w ciągu 24H

 

Mam nadzieje, że podobają wam się przywileje Black Membera i będziecie dzielnie walczyć o tę nagrodę.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

Ponawiam pytanie jak sprawdzić gdzie są zarejestrowani użytkownicy?

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Ponawiam pytanie jak sprawdzić gdzie są zarejestrowani użytkownicy?

 

92129223.jpg

 

To w ramach odpowiedzi dla kolegi ;).


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Gość koxxxik12
Opublikowano

Wygram to ,ale byście mogli dodać puszczanie muzyki do tego ;P

Opublikowano

@up Nie.. Za dużo by było wtedy black memeberów

A ta ranga słaba jednie lajków można dawać więcej, a ja tam nie daje like'ów za byle co. Ja tam mogę zmieniać tło na prof jak mam golda więc mi tam się średnio podobają uprawnienia, moglibyście dodać możliwość pisania w neewsach bez zatwierdzenia moderatora. Ale i tak spróbuje, dla kolorku zrobie nawet ss :D

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

@Kokosz Przemyśl to jeszcze, jest gdzieś lista zarejestrowanych ostatnio userów :)?

@Topic Czy napisanie programu i jego używanie do konkursu, jest dozwolone ^^? Może coś wymyśle, żeby szybciej wysłało, i zrobiło screena xD

 

Już wiemy co może nowa nagroda!

 

Black member może:

- ustawiać tło profilu

- zamykać i otwierać własne tematy

- edytować tytuły swoich tematów i jego opsiy

- jego skrzynka powiększona jest do 500 wiadomości

- oraz może dać 25 pozytywnych punktów reputacji w ciągu 24H

 

Mam nadzieje, że podobają wam się przywileje Black Membera i będziecie dzielnie walczyć o tę nagrodę.

 

Szczerze nic nowego, jak ktoś ma gold/blue members'a, to poza większym limitem like nic mu to nie daje...

Osobiście mi się nie podobają, ale ranga jak każda z membersów, dla kolorka <3

 

@Down

No to z wygraną się pożegnaj, bo już powinieneś być wykluczony za fake ;)

Opublikowano

Wygram ten konkurs. Muszę mieć w końcu jakąś rangę. W dodatku "Black Member" :)

 

Btw. Wygrałem?:

600000.jpg

FOTOMONTAŻ PIC NA WODE!!!

 

 

@UP. Napisałem że to fake. Wystarczy spojrzeć na screena i na napis pod nim. :)

 

Ps. Jeszcze 6.5K ludu brakuje. :D

Opublikowano

Znalazłem Mini-Błąd ;)

blck.png

Na tym obrazku jest "Black Member"

 

9368_gold.png

Na tym obrazku jest "MPC Gold Member"

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Uprawnienia dość spoko, przypominają mi nieco gold'a, ale kolorek inny. Plakietka mega. :D

 

btw - Powinno być Black Member, a nie Black member, chyba że zamierzane. ^_^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Proponuje zrobić tak, że post ze screenem piszemy nowy, a nie edytujemy, jak to już ktoś kiedyś zrobił i potem było zamieszanie, rzal i bul ...

 

powodzenia.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Ale gdzie mamy te ss dać??!!

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Wygram ten konkurs. Muszę mieć w końcu jakąś rangę. W dodatku "Black Member" :)

 

Btw. Wygrałem?:

600000.jpg

FOTOMONTAŻ PIC NA WODE!!!

 

 

Za fotomontaż jest warn chyba, nie jestem pewien.

Oraz jak dasz fotomontaż to już nie możesz brać udziału ponownie..

- Eliminacja -

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Powiem szczerze że gra nie jest warta świeczki... Like'i mnie nie interesują więc po kij komu ta ranga? Łatwiej jest wygrać golda i blue i masz praktycznie to samo.

Proponowałbym żeby dodać np. muzykę w profilu.

Opublikowano

Proponuje zrobić tak, że post ze screenem piszemy nowy, a nie edytujemy, jak to już ktoś kiedyś zrobił i potem było zamieszanie, rzal i bul ...

 

powodzenia.

 

To samo co Lenart ;)

 

Powinien może być osobny temat w którym dajemy ss i nie wolno pisać przed czasem żadnego posta bez ss? ;x

 

Albo niech kokosz później sprawdzi czy godzina rejestracji 600k'owicza jest taka sama jak post czy większa

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano
Ale gdzie mamy te ss dać??!!

Em...om..tutaj ?

 

@TOP

Hue hue spodobała mi się ta plakietka, super wykonanie ;)

I kolorek pro.

Powodzenia życzę.

Opublikowano

Łatwo będzie można sprawdzić kto oszukiwał, bo jak przynajmniej 20 osób po kolei wrzuci takiego samego screena, to będzie widać ostatniego zarejstrowanego użytkownika.A jak ktoś oszukiwał to na pewno będzie jakaś inna osoba w tym miejscu :)

1324905338-U324332.png

Sygnatura by Eucalyptus

Opublikowano

Jak będzie 600001 to też się zaliczy, czy musi być równe?

Nie, musi być 600k, zresztą kokosz na pierwszej stronie napisał:

Liczy się tylko 600k :)

 

Ranga fajna, życzę powodzenia w konkursie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...