Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Działa Samobieżne Grille vs. AMX 105AM


MinecraftDan1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko.

 

 

 

 

Chcę iść w działa samobieżne lecz nie wiem czy lepiej iść w Niemieckie do Grille czy w Francuskie do AMX 105AM.

Obrażenie AMX ma większe lecz chce zapytać was co lepsze.

Proszę o pomoc.

Opublikowano

Ja bym wybral Niemca bo szybsze dzialo i wieksze dmg. Jezeli bys chcial wbic 8 tier to Francuz bo wyzsze tiery maja magazynek.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ja bym wybral Niemca bo szybsze dzialo i wieksze dmg. Jezeli bys chcial wbic 8 tier to Francuz bo wyzsze tiery maja magazynek.

Tylko ten 8 tier ma magazynek ale nie jest on dobry jedyne jego plusy to to że ma wieżyczke i magazynek.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Idź w amerykańskie z tego co czytałem na forum to na 10 tier ma niezłe pierdolniecie 2100 hp i w promieniu 10 metrów od pocisku rozwala chyba dobrze zrozumiałem :PP

Jeśli pomogłem daj +To nic nie kosztuje :D

banner.gif

Opublikowano

Nie rozwala tylko odlamkami dmg zadaje. Co do dmg to widzialem jak T110 na shota T92 wzielo xD

To musial byc szok dla kierowcy tego wozu.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Jeżeli miał bym wybierać pomiędzy AMX 105AM a Grille to zdecydowanie wybrał bym Grille gdyż jest bardzo przydatne w kompaniach wszyscy z chęcią biorą Grille

A zarobki też są bardzo przyzwoite ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

mialem obie nacje ale lepiej gra sie amx105 poniewax szybciej sie laduje .A reszta czyli celnosc czy dmg to stawiam na grilla

ale wole grilla bo denerwója mnie wysze tiery tej arty francuskiej to sa do dupy z tymi dzialkami 155mm .

znacznie lepiej gryby nie bylo tych magazyków tylko normalne dziła.

ps.magazynek jest to wku*wiania ludzi :P

sig2@502663720-0RbIT@eu@2@0@11111111111111@1111111111111@00101@pl@0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...