Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HIT][DL] Pliki Serwerowe By TheSplueR [1.3.2] [NEW UPDATE]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pełno bugów pliki poskładane z kilku gotowców beznadzieja !

Haha bugów? Pełno Jakby było pełno bugów to każdy by już o tym pisał.. Pliki są moje I nie poskładane To że nie umiesz robić sam nie znaczy że Musisz już beznadziejnie komentować .. żal cb naprawdę.

 

@REF!

767b26711491d.png

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wyjeżdżaj z żalem bo narażasz swoje życie lub zdrowie na dzieci neo. Bajerów w uj, nie widzę wsparcia dla mysql i komentarzy co jest co. Grafika oczojebna tak bardzo ,że... nie mogę wystawić subiektywnej oceny - tak razi w oczy.

Opublikowano

5.CommandBook

6.Essentials

 

Na co to i to ? Wychodzi na jedno ... Essentials lepsze , ale CommandBooka lepiej znam . :D

 

Pliczki są okej, ale wg. mnie lepiej samemu robić ! :)

 

Pozdrawiam .

 

\\LAJK

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

Nie da się pobrać,zmień stronę z pobraniem.

[50 POSTÓW] Jezus przyjdzie w glanach,bo początki są ciężkie

[100 POSTÓW] Yes Yes Yes

[150 POSTÓW] Hell Yeah

[200 POSTÓW] Satan is with us :)

Opublikowano

   AuthMe PL  Rejejstracja na Serwerze
   AutoSaveWorld PL Zapisuje nasz świat
   ChestShop PL Dodaje sklepy na nasz Serwer
   Citizens PL Dodaje nam NPC
   CraftBook  Mechanizmy
   DragonTravel PL Latanie na smoku 
   Essentials Chyba nie musze pisać ;p
   Factions  [Za niedługo PL] Dodaję nam gildie
   FigAdmin PL Dodatek dla Adminów do banowania
   iConomy PL Dodaję nam pieniądze
   LWC PL Zabezpieczenie na skrzynie
   MagicCarpet PL Latanie na dywanie ;d
   mChatSuite PL Spolszczenie ;)Join Left
   Modifyworld ---
   NoCheatPlus PL w 20% Chyba nie muszę pisać;p
   OnlineUsers Pokazuje nam ile graczy online
   OnlineSigns ---
   OpenInv PL Możliwość otwierania eQ
   PermisionsEx PL Dodaje rangi,Permisie
   Playerstats Statusy danego gracza
   PlayerStatusSigns PL Pokazuje na tabliczce Zalogowany Niezalogowany
   Spectate Możliwość patrzenia oczami innego gracza
   Waprs Warpy 
   WorldEdit [Postaram się zrobić PL] Edytowanie terenu
   WorldGuard [Postaram się zrobić PL] Zabezpieczanie Terenu
   ZavAutoMassager PL BOT spamujący 

 

Pełno się powtarza! Po co ci Warps, skoro masz Essentials? To samo z OpenInv. A OnlineSigns i PlayerStatusSigns? Po co OnlineUsers skoro w Essentialsie idzie to skonfigurować?

Pliki, delikatnie mówiąc, są cienkie. Owszem, napracowałeś się, ale jest to jedynie zbitka skonfigurowanych pluginów, nawet typu plików nie określiłeś. Bo jaki? Paczkę, nawet jak ktoś pobierze i zainstaluje, to i tak wyrzuci po tygodniu, bo tak żrą pamięć (26 pluginów to dużo ponad normę). A te grupy w permissions to widać, że dla szpanu zrobione, żeby cieszyły oko podczas prezentacji, bo w praktyce mało osób wykorzysta rangę "Anioł". A Owner to po angielski Właściciel, jakbyś nie wiedział. I po co 4 rangi skoro wszystkie te czerwone można zastąpić Administratorem (H@)?

 

I popraw te błędy ortograficzne, tak ciężko kupić słownik? To tylko 20 złotych... A błędów pełno: kożystam, milę. O błędach językowych i interpunkcyjnych nie chce mi się po prostu pisać, już mnie palce bolą. Dodam tylko, że poprawiając pliki lub robiąc ich nową wersję pomyślisz nim wrzucisz kolejny bezsensowny plugin żrący jedynie serwerowego procka.

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

AuthMe PL Rejejstracja na Serwerze
AutoSaveWorld PL Zapisuje nasz świat
ChestShop PL Dodaje sklepy na nasz Serwer
Citizens PL Dodaje nam NPC
CraftBook Mechanizmy
DragonTravel PL Latanie na smoku 
Essentials Chyba nie musze pisać ;p
Factions [Za niedługo PL] Dodaję nam gildie
FigAdmin PL Dodatek dla Adminów do banowania
iConomy PL Dodaję nam pieniądze
LWC PL Zabezpieczenie na skrzynie
MagicCarpet PL Latanie na dywanie ;d
mChatSuite PL Spolszczenie ;)Join Left
Modifyworld ---
NoCheatPlus PL w 20% Chyba nie muszę pisać;p
OnlineUsers Pokazuje nam ile graczy online
OnlineSigns ---
OpenInv PL Możliwość otwierania eQ
PermisionsEx PL Dodaje rangi,Permisie
Playerstats Statusy danego gracza
PlayerStatusSigns PL Pokazuje na tabliczce Zalogowany Niezalogowany
Spectate Możliwość patrzenia oczami innego gracza
Waprs Warpy 
WorldEdit [Postaram się zrobić PL] Edytowanie terenu
WorldGuard [Postaram się zrobić PL] Zabezpieczanie Terenu
ZavAutoMassager PL BOT spamujący 

 

Pełno się powtarza! Po co ci Warps, skoro masz Essentials? To samo z OpenInv. A OnlineSigns i PlayerStatusSigns? Po co OnlineUsers skoro w Essentialsie idzie to skonfigurować?

Pliki, delikatnie mówiąc, są cienkie. Owszem, napracowałeś się, ale jest to jedynie zbitka skonfigurowanych pluginów, nawet typu plików nie określiłeś. Bo jaki? Paczkę, nawet jak ktoś pobierze i zainstaluje, to i tak wyrzuci po tygodniu, bo tak żrą pamięć (26 pluginów to dużo ponad normę). A te grupy w permissions to widać, że dla szpanu zrobione, żeby cieszyły oko podczas prezentacji, bo w praktyce mało osób wykorzysta rangę "Anioł". A Owner to po angielski Właściciel, jakbyś nie wiedział. I po co 4 rangi skoro wszystkie te czerwone można zastąpić Administratorem (H@)?

 

I popraw te błędy ortograficzne, tak ciężko kupić słownik? To tylko 20 złotych... A błędów pełno: kożystam, milę. O błędach językowych i interpunkcyjnych nie chce mi się po prostu pisać, już mnie palce bolą. Dodam tylko, że poprawiając pliki lub robiąc ich nową wersję pomyślisz nim wrzucisz kolejny bezsensowny plugin żrący jedynie serwerowego procka.

Oke spoko ;). błędy się zdarzają .. Następne zrobię Po """ Twojemu"""

767b26711491d.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...