Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Mistszofie ortokrafji som w sirót nas!


m2tti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie rozumiem zakładania takiego tematu. Grają dzieci w gry i każdy o tym wie i nic z tym nie zrobisz. A takie tematy są ciągle na mpcforum. Jak Ty miałeś 8 lat pewnie tak samo pisałeś ;>

 

AntyWarn- No lekka przesada ;D

Ok ;D

Opublikowano

Powiem tak wstawianie takich ss jest troszkę głupie ;) bez urazy

ale każdemu czasami się zdarzyć jakiś ort:)

a wiadomo że w metina nie grają sami 18+ co tam się orientują jak się co pisze

ale są tak że i 9,10,11 latkowie którzy nie nie znają dobrze ortografii :)

tak że proszę was nie wrzucajcie takich ss:)

Opublikowano

Nie raz 12-latki piszą lepiej niż nie jeden dorosły,

co prawda to prawda lecz najczęściej bywa odwrotnie^^

Opublikowano

Nie wiem jaki sens jest nabijania się z młodszych i głupszych graczy lub tych co mają dysleksję, analfabetyzm.

Opublikowano

Fakt faktem, ortografią koleś nie powala.. ale zamiast sie wysmiewac z niego nie lepiej go poprawic i uspokoić jak sie tak spina? Tak tylko nakręcacie takie osoby do ciagniecia takiego zachowania.. pozniej się dziwicie ze trolle i neosy lataja na serwerach.. pozdro

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

Nie raz 12-latki piszą lepiej niż nie jeden dorosły,

i na odwrót :P

Wszyscy popełniają czasami błędy ;)

a to, że w metka grają też dzieci nie znaczy, że trzeba zakładać za każdym razem temat i wklejać zdjęcie, bo ktoś popełnił błąd.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...