Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyjsc z wybierania champow nie tracac czasu na czekanie.


bartoszkola621

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale się wygłupiłem - napisałem w złym temacie.

przepraszam za spam

btw można też pisać głupoty :) coś tak pojebanego że sam nie wiesz o co chodzi np

 

"AAAAAA MY DICKKKKKKKKK HELPP MEEEE" i tak cały czas nakurwiać

Opublikowano

Najlepiej wziąźć Smite'a i próbować iść Ashe w jungle :D Wtedy na 99% ktoś wyjdzie :)

kurwa ashe radzi sobie bardzo dobrze w jungli lol, nie raz nią junglowałem, ale zapomniałem to był West nie east sorry.

ja tam wole isc soraka na mida xD

Soraka ma bardzo mocnego mida, duży insta dmg i do tego mega heale lol.

Na 4 razy udało mi się tylko raz żeby ktoś wyszedł.Brałem Veigara pod jungle.Ktoś zna najgorsze połączenie? :)

Swain w jungli jest imho najgorszy, wszystkim junglowałem tym po prostu się nie da.

Rada nie pickujcie evelynn jesli chcecie zeby ktos wyszedł z q, eve teraz jest dobra, lepiej jak już ludzie pisali, trynda z clarity albo kennen :>

//pornografia

Opublikowano

Tak się nie robi bo tylko marnujesz czas ludzi będąc zapatrzonym tylko w siebie wiem jak takie sprawy wkurwiają, dlatego sam tego nie robię ...

Opublikowano

Taa, nigdy tego nie zapomne. Picknalem gragasa, bo koleś już miał mida i byłem pewny że ktoś wyjdzie. Czekałem do ostatnich sekund, uslyszalem dżwięk, nikt nie wychodzi, to wyszedłem. Loguje sie na konto a tu button Reconnect. <Sadface> no dobra, zrobilem gragasa pod bruisera na yoricka i 16/3 dziekuje gg (ranked)

  • 1 rok później...
Opublikowano

 

Witam.

Pewnie nie jeden z was mial czasami taki problem, że gracie w LoL'a i przy pickowaniu champow dzwoni wam kolega na skype i musicie wyjsc. Jak kazdy kto dluzej gra w LoL'a wie, ze jezeli sie wyjdzie w tym odcinku to na nastepna gre trzeba czekac 5 minut.

 

Mam na to sposób który jest tak łatwy ze każdy noob może to zrobić :).

Najlepiej działa na 30 lvl'u.

 

Po prostu kiedy macie pickniętą postać i już was wybiera piszecie na chacie takie rzeczy jak:

I m troll BG hahahahahahah itp. by twoi sojusznicy pomyśleli ze naprawdę to przegrają

 

 

"I w czym ma to pomoc"? Chodzi o to, ze kiedy to napiszecie jakiś inny gracz któremu zależy na grze wyjdzie i nie tracąc czasu możemy z kolega kontynuować grę :D

 

Pomysł na trolla ale sprawuje się w 70% (badane w terenie).

 

Jeżeli nie da rady to trzeba wyjść w ostatniej sekundzie niestety czekając te straszne 5 minut albo grać ten mecz.

 

Nie pisać postów w stylu polaczek, noobek, troll, od dawna to wiedzialem, itp.

 

Mogę mieć świadomość, że pewna część to wiedziała.

 

Tak wiem, że was zawiodłem bo patrząc na tytuł myśleliście: O ale fajny tut a tu czytacie i mowicie...

 

Edit: Podajcie własne sposoby by było lepiej.

 

Hmm, lepiej chyba wyjść bo to sensu nie ma, jak kolega dzwoni do ciebie i trzeba wyjść to na 100% 5minut będziecie po za domem, więc bana nawet nie odczujecie.

@top

Ja bym polecił bardziej troll picka.

Opublikowano

Jak widzę takich idiotów to nigdy nie wychodzę. Ignoruję i cieszę się z tego, że gość będzie płakał jak przegra grę + dostanie reporty.

Tak więc jeśli ten poradnik na kogoś działa to chyba tylko na gimnazjalistów dla których dywizja jest ważniejsza niż własne życie. ;)

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Używam tego tylko w ostateczności :D Działa prawie zawsze :)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

może i w 1 sezonie by ktoś wyszedł tak że refleksu to chłopcze nie masz, każdy woli grać bo można wygrać mając 5adc w teamie więc szkoda stracić 5 minut.

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...