Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Kwadratowy survival. [30 slotów] [Whitelist] [Coś w stylu Kwadratowej Masakry]


RafiMine

  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie LiveMC ?

    • Tak
      15
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

infocp.png

Typ: Survival

Adres IP: Podam na GG zgłoszonym osobom. Jeżeli ich wezmę na white listę.

Sloty: 30

Whitelista: (ON)

Potwory: (ON)

Zwierzęta: (ON)

Nether: (ON)

PVP: (OFF)

Premium: (OFF)

Wersja: 1.3.1

Bez hamachi

teammd.png

RafiMine - OP (Nie ma permissions

happy.png a z komend nie bd korzystał biggrin.png)

pluginy.png

LWC - Żeby nikt nie kradł na serwerze.Ten plugin chyba wystarczy

cuboidów nie ma i nie będzie.

Oraz AuthMe - Żeby nikt nie umiał włamać się na konto

Essentials - /sethome, /spawn

LifeMC - /zycia

dodatkowe.png

Chcę żeby ten serwer był podobny do "Kwadratowej Masakry".

Whitelist: 22/22

Sloty: ???/22

Ten serwer nie będzie miał dedyka ale będę go włączał w miarę możliwości.

Tutaj piszcie podania wg. wzoru:

Imię:

GG:

Wiek:

Co chciałbym tu znaleźć:

Coś o sobie:

Ile gram w minecrafta:

 

Proszę usunąć z nazwy tematu:

"[Zapowiedź]"

dziękuję.

I love AutoIt3 ;3

 

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Nikodem

GG:44147291

Wiek:11

Co chciałbym tu znaleźć: Chciałbym tu znaleść (Pro) atmosferę ortografię i wgl pro serwera

Coś o sobie:Lubie Placki :D ( Nieno dobra bez żartów) Lubię grać w minecraft i wiele innych gierek np typu cod mw 2

Ile gram w minecrafta: w Minecraft gram od wersij 1.2_01 czyli około póltorej roku mam bardzo dobre doświadczenie

 

Jak coś jestem na gg dzisiaj około do 18 ^^

Uczeń
Opublikowano

Imię: Michał

GG: 7265722

Wiek: 13

Co chciałbym tu znaleźć: Miłą atmosferę, brak nie ogarów i innych ludzi tego typu.

Coś o sobie: No, co tu napisać. Jestem miły, i uczynny. Łatwo się nie wnerwiam. Uwielbiam pracować w grupie.

Ile gram w minecrafta: 2 lata

2zs64qb.png

Opublikowano

Imię: Michał

GG: 15749918

Wiek: 16

Co chciałbym tu znaleźć: Ludzi którzy nie grifuja serwera.

Coś o sobie: Lubie maslo orzechowe.

Ile gram w minecrafta: od beta 1.4

QYUhDIk.png


Opublikowano

Imię: Kinga

GG: 44113139

Wiek: 15

Co chciałbym tutaj znaleźć: Miłą atmosferę, brak nie ogarów i innych ludzi tego typu.

Coś o sobie: No, co tu napisać. Jestem miła, i uczynna. Łatwo się nie wnerwiam. Uwielbiam pracować w grupie.

Ile gram w minecrafta: 3 lata;)

Opublikowano

Imię: Adrian

GG: 11146560

Wiek: 16

Co chciałbym tu znaleźć: Miłą atmosferę, Dobrą zabawę, i ludzi z którymi można pogadać i niegrifują domów i serwa

Coś o sobie: Jestem miłym i uczciwym graczem

Ile gram w minecrafta: Gram od Beta 1.6.6

Opublikowano

@2xUp żywcem skopiowałaś podanie NMA. Napisz coś swojego ;)

Co do reszty skontaktuje się z Wami potem :D

I love AutoIt3 ;3

 

Opublikowano

Imię: Kacper

GG: 44096104

Wiek: 14

Co chciałbym tu znaleźć: Fajny klimat gry , brak chamstwa

Coś o sobie: Jestem miły , lubie grać w fife na xbox mp (beka^^) i czasem mogę mieć problemy z ortografią ponieważ mieszkam w Anglii od 1,5 roku

;)

Ile gram w minecrafta: od kąd się pojawił

Opublikowano

Imię:Adrian

GG:17831517

Wiek:15

Co chciałbym tu znaleźć:Grę z uczciwymi osobami.

Coś o sobie:Nie lubię ludzi którzy umieją tylko wyzywać innych.

Ile gram w minecrafta:Gram od wersji Beta 1.2

Opublikowano

Imię:Czarek

GG:42957154

Wiek:13

Co chciałbym tu znaleźć: Chciałbym tu znaleść Miłych i sympatycznych graczy i niespamerów

Coś o sobie:Lubie grac w minecrafta ogarniam pluginy komendy cuboidy itp

Ile gram w minecrafta: w minecrafta gram 2 lata od najstarszej wersjii Alphy

 

na gg jestem cały czas

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

Imię:Piotr (Ksywa Gałka)

GG:

Wiek:13

Co chciałbym tu znaleźć:Dobra zabawe :P

Coś o sobie:Lubie pomagac i lubie zbierac drewno jesli sie dostane kto bedzie chcial drewno do mnie !

xD

Ile gram w minecrafta:ehh.. to byla chyba alpha. tak od alphy

 

GG:44176476

Opublikowano

Imię: Mirek

 

GG: 12429782

 

Wiek: 14

 

Co chciałbym tu znaleźć: Dobra zabawę z miłymi ludźmi : )

 

Coś o sobie: Cześ. Mam na imię Mirek mam 14 lat chodzę do 1 gimnazjum ( już za niedługo 2 gim :3 )

 

Ile gram w minecrafta: od około miesiąca :)

Opublikowano

 

 

Imię: Szymon

GG: 43525753

Wiek: 14

Co chciałbym tu znaleźć: Miłą atmosferę, spoko ludzi z którymi można pograć.

Coś o sobie: Interesuje się grami i dziewczynami ;p

Ile gram w minecrafta: Nie wiem dokładnie ale jakoś od wersji beta 1.6 jestem No-lifem xD

Opublikowano

Imię:Marcin

 

GG:43771382

 

Wiek:13

 

Co chciałbym tu znaleźć:Dobra zabawę . XDD

 

Coś o sobie:Mam 13 lat ide do 1gm

xD

 

Ile gram w minecrafta:Od 1.7.1

Opublikowano

Imię:Gabriel (nick w grze: bocik51 )

 

GG:42127967

 

Wiek:13

 

Co chciałbym tu znaleźć:Mila atmostwera ograniente osoby i tworzenie miasta samemu.

 

Coś o sobie: gram w pilke ucze sie dobrze i lubie serwery Creative oraz Survivali chodze do 1 gim (w tym roku szkolnym)

 

Ile gram w minecrafta: Od poczatku minecraft

 

(PS: moje zdjecie na gg jest kiedy mialem 10 lat)

Opublikowano

Imię:Tomek

GG:41451160

Wiek:12

Co chciałbym tu znaleźć:Lubie kwadratowa masakre,tez probowalem robic ale mi nie wyszlo,chcial bym zagrac na serverze tego typu napewno bd gral godzinami,moge pomagac ogarnac server,oplacic lub pomoc technicznie

Coś o sobie:mam na imie Tomek mam 12 lat mieszkam w malopolsce,lubie grac w minecrafta i budowac duze budowle

Ile gram w minecrafta:w minecrafta gram od wersji 1.3_0.1

Opublikowano

Imię:Michał

GG:20943076

Wiek:12lat

Co chciałbym tu znaleźć:Miłą atmosferę.

Coś o sobie:Ja być wesoły Mudżyn ;)

Ile gram w minecraft:Gram od samego początku.

Opublikowano

Imię:Mikołaj

 

Wiek:13

 

Gadu-Gadu:41777496

 

Co chciałbym tu znaleźć:Miłą atmosferę

:)

 

Coś o sobie:Jestem wesoły

xD

 

Ile gram w minecrafta?:Gram od wersji 1.8.1

ov4u.jpg


Opublikowano

Imię: Szymon

GG: 37931132

Wiek: 12

Co chciałbym tu znaleźć: Miłą atmosferę do grania i poznawania innych graczy

Coś o sobie: Mam 12 lat wiem ,że mało ale jestem ogarnięty i umiem sobie poradzić . Jak coś mam też skype ;)

Ile gram w minecrafta: Od alphy nie pamiętam od której ^^

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Imię:

 

Michał

 

GG:

 

44174417

 

Skype:

 

Nurtiszos

Wiek:

14

 

Co chciałbym tu znaleźć:

 

Fajną atmosferę fajnych ludzi oraz pobudować zagrać w końcu(mam nadzieję) porządny survival z fajnymi ludźmi

:D

 

Coś o sobie:

 

Interesuje się sportami oraz informatyka wkurzają mnie osoby które robią straszne błędy ortograficzne i które nie umieją się ogarnąć kiedy trzeba

Ile gram w minecrafta: od bety 1,5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...