Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaka formacja


Valarem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam uzbierane 91k urki. Jeszcze trochę i będę mógł kupić formację.

Którą formację kupić do bicia alienków i wrót ?

 

Krab "Zwiększa pochłanianie Twojej osłony o 20%, zmniejsza jednak Twoją prędkość o 20%."

 

Romb "Twoja osłona regeneruje 1% maksymalnej wartości osłony na sekundę do maksimum 5000 na sekundę. Jednak hitpoints zmniejszają się o 30%."

 

Krab dobra rzecz. Mam 15 najlepszych osłonek na statku i pochłanianie wynosi 80%. Więc te 20% z kraba dolicza z tych 80% czy osobno? Powinno być 96% czy 100%? 20% prędkości to pic wiec dużego -- nie ma.

 

Przy rombie jest większy minus. Mam golca i z profilem mam 306000 hp. Więc te 30% to jest dużo. A przy 15 osłonkach bo2 z profilem, sepromem to wychodzi mi gdzies kolo 250k. Wiec będzie 2,5k na sekundę ładowało.

 

Wbije mi jakiś golec albo cos na ubery i pare strzałów mając romba i po mnie.

Proszę o radę. Drugą formację kupię dopiero za jakis czas i będzie to ćma. Teraz potrzebuje lepszej formacji i prosze o zdanie osób o większym doświadczeniu.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Onyks - 101lvl [ON]

Serwandes - 90lvl [banned] | 70lvl [OFF]

 

Gram na privach pod nazwą Donath !

Opublikowano

Ja mam romba i jestem z niego zadowolony. Bije sam kube na nim i ogólnie żadko klepać się muszę. A kraba nie mam więc się nie wypowiem.

sygnaturaio.jpg



Gość Pan Szymek
Opublikowano

Romb niezależnie od ilości osłon naprawia 5 000 na sekundę.

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedzi :)

Czyli jednak romb.

Lecą lajki

Onyks - 101lvl [ON]

Serwandes - 90lvl [banned] | 70lvl [OFF]

 

Gram na privach pod nazwą Donath !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...