Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki zestaw zakupić?


siusiak1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

doradzicie mi jaki zestaw zakupić ??:)

Chce kompa do grania i nagrywania filmów w HD?( filmów z gier oczywiście) czyli komp musi być wydajny ;P

Składak najlepiej ;p I procek z intela ;d

Ile mogę wydać?? z 5 tysi.

 

 

Ile mogę dostać za obecnego kompa ??

karta graf- nvidia gt220

Procek: AMD Athlon(II) X4 640 Processor (4CPUs) 3.0 GHZ

RAM: 8192 MB

Płyta główna: GIGABYTE 770T-D3L

Zasilacz: jakiś tracer 420W

 

 

 

Proszę o szybkie odp :)

Opublikowano

Pingwin zmień tą 570 ! Za tyle można mieć referenta 670 z agito.pl

 

http://www.agito.pl/karta-graficzna-gainward-geforce-gtx-670-2gb-ddr5-pci-e-box-84-576402.html

Opublikowano

Gówna prawda. Różnica będzie tylko w smarkach (kto gra w smarki? ;D) i minimalny FPS, a tak to może śmiało ładować

 

BTW. Podaj mi gg na PW bo się gdzieś zapodziało.

 

@

 

Ja bym mu władował i7 2600k/3770k, bo jeśli będzie nagrywał to i renderował.

Opublikowano

Luzem podkręci do 5,0 ghz

Skąd przeświadczenie, że podkręci? Skąd wiesz jaka sztuka procesora mu się trafi? Teraz trafiają się już coraz to gorsze sztuki, starsze kręciły się do 5GHz+, teraz jest z tym gorzej.

 

Koleś ma 5 koła a Wy mu dajecie grafikę referenta, no panowie nie ośmieszajcie się.. Taki budżet to już jednak trochę jakości wymaga.

 

Dołoży stówkę i ma coś takiego

http://www.morele.net/inventory/info/d3kgIr/

 

Lub jak dorzuci dwie stówki to coś takiego

http://www.morele.net/inventory/info/p6jy0w/

można zmniejszyć SSD o połowę to nawet mniej niż 5k wyjdzie.

 

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O6A2MVKEK1

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Opublikowano

A co widzisz złego w tej obudowie? Tania, przewiewna, macho zmieści, USB 3.0 na froncie ma. Czego więcej chcieć.. Może sobie zmienić przecież na chociażby zalmana Z11 plus nikt nie broni przecież.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...