Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Procek


AxlRose

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reszta sprzętu? Chyba chcesz się dobić tym H80. Poczytaj na innych forach (tutaj pewnie nikt nie miał H80 po za mną) opinię. U mnie był problem, że pompka głośno chodziła. Sklep mi wymieniał z 4 razy, ale ten sam problem po czym wziąłem kasę.

 

https://www.cooling.pl/ek-water-blocks-h3o-supreme-ltx-120,produkt,553445.html?from_category=28_58

 

Tutaj masz najtańszy zestaw LC, który można w miarę bezpiecznie zamontować na CPU, ale to też sprzęt nie najwyższych lotów.

 

Dobra pompka + chłodnica 1x240/2x120 + blok = 500zł, a gdzie węzyki, złączki, płyny, wentylatory na chłodnicę. Dodaj z jakieś minimum 300-400zł na budę przystosowaną do LC np. Arc Midi/CM 690

Opublikowano

Reszta sprzętu?

Póki co jeszcze nie wiem, bo dopiero planuję coś składać ( przymierzam się od dłuższego czasu, ale zawsze wypada coś "pilniejszego" ). Prawdopodobnie zrezygnuję z tego typu chłodzenia ( kwestia budżetowa ). A miałbyś może jakiś pomysł na w miarę tani zestaw do złożenia ( ok. 2 tyś. wszystko ), aczkolwiek też żeby to nie było "byle g*wno" - za przeproszeniem. Pierwszy raz do czynienia będę mieć z "PeCetem", bo odkąd pamiętam to zawsze używałem laptopów, więc nie dziw się, że mogę zadawać nieco "dziecinne" pytania.

 

Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi ( jak nie temat to PW ).

Opublikowano

Za 2.000 zł dostaniesz juz BARDZO DOBRĄ MASZYNĘ w każdym lepszym sklepie z komputerami

 

Ja za 1.400 zł kupilem :

DDR3 4GB

Athlon II x2 260 x2 3.20 .

17987545182114552404.png
Opublikowano

@UP

Uwazaj bo trafi na uczciwego sprzedawce, zapewne wcisnie mu lezak magazynowy a jak widzisz on sie kompletnie nie zna.

 

Najlepszy zestaw za ta cene (sama buda):

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=48672

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

@groky02

 

Ten zestaw faktycznie wydaję się być niezły. Monitor jakiś tam mam, więc interesuje Mnie tylko to co Ty nazwałeś "budą" ;) . Dzięki wielkie za odpowiedzi w tym temacie, jak by co to czekam na jeszcze.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

@UP

Uwazaj bo trafi na uczciwego sprzedawce, zapewne wcisnie mu lezak magazynowy a jak widzisz on sie kompletnie nie zna.

 

Najlepszy zestaw za ta cene (sama buda):

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=48672

No nie wiem . Ja u siebie mam kilka sklepow komputerowych i trafiłem na taki który jest świetny .

Z sprzedawcą tak się dogadalem ze oryginalnego Win 7 mi zainstalowal zupełnie za darmo . :)

 

W tym sklepie gdzie ja kupowalem komputery są składane więc nie ma mowy o leżakowaniu :)

17987545182114552404.png
Opublikowano

@Topic

 

Co do "sprzętu" :

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=48677

- To chyba ten będzie najodpowiedniejszy. ( Z każdego posta wziąłem po jakiejś części).

 

PS Wyszło Mi 1158,30 PLN bez RAM-u i Karty graficznej (Morele.net). Akurat jestem z Krakowa, więc mogę odebrać osobiście. Muszę tylko gdzieś znaleźć kartę + RAM . Za wszelką pomoc dałem Like'a, a tym co nie mogłem ( dzienny limit głosów reputacji ;/ ) dałem 5* w profilu.

 

Dzięki wielkie chłopaki !

 

Pozdrawiam.

 

PS 2 Czy 560Ti wejdzie mi do płyty gł. z 3x PCI express 2.0 x1 i 3.0 x16?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...