Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dream OF Metin2 [Hamachi]


zbyszek17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już nie trzeba, już mam

"Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nieważne, że nie ma dla kogo - ważne, żeby opadły im kopary "

<3 

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja pier dole... Nie wszystkim się znudziło długie ulepszanie... Jak nie podoba Ci się to nie graj, a nie odstraszasz ludzi, którzy chcieli sobie pograć... Głownie tu się zwracam do największego debila jaki na forum istenieje- Pawłoś. :-)

Opublikowano

Kolejny shit, napchane broni i zbroi. Powiedźcie mi, kogo to kręci? kupa złomu, nie lepiej 2-3 bronie na klase, i po jednej zbroi.

Opublikowano

Jak taki kozak to sam server zrob a nie piszesz takie kretynskie komentarze jak ci sie nie podoba to idz z rodzina pograj w bierki

Dasz + super

Dasz - tez fajnie

Opublikowano

Zagrałbym ale... :

 

 

1)Client na speedy tylko z kontem premium ..

 

2)HA nie ma w sieci (albo tak mi się wydaje tylko)

 

3)Jak wymyślę coś to dopiszę !

Prosiłbym o ściągnięcie 3% ?

:)

-.-

 

Opublikowano

FacePalm ?

 

Tak się cieszyles , pisales ze serwer super i wgl.

A teraz nagle wielki obrot spraw , prawda ?

 

Sami pisaliscie ,abym zmienil wiele rzeczy na serwerze , a wiec posluchalem sie

Niby tak . Ale ja ci nie pisalem zebyc cos zmienial dobrze bylo . A teraz ludzie odejda tylko ; x
sygnatura2u.png
Opublikowano

5/10 za dużo badziewia na serwerze jak na hamachi

benedictus qui venit in nomine Domini - błogosławiony, który idzie w imię Pańskie

Opublikowano

Bronie i zbroje pościągane z innych serwerów . Nie zagram .

 

 

~Pozdrawiam

feik.png

- Ej , wiesz co ?

- Co ?

- Nic , Ha ha.

- Bardzo śmieszne.

Opublikowano

Jak zobaczyłem tą prezkę myślałem,że ze śmiechu padnę.Serwer hard,jak nie jeden dedyk,zbroje zrobione w Gimpie.Serwer zrobiony na odpierdziel.Mi by było szkoda maszyny na taki serwer.Pozdro.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...