Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]MultiPoland 1.3.1[Survival+Gildie][120 slotów][Non-Premium][WL-OFF]


Ltgrayu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: [Dedyk]MultiPoland[survival+Gildie][120 Slotów]

 

strzalka.gifIP serwera: s1.multipoland.pl:25453 lub 188.165.198.218:25453

 

Wymagania Sprzętowe dedyka:

Procesor: Intel i7 4x 2(HT)x 2.66+ GHz

Ram: 24gb

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: 1.3.1 survival

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 120

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: Factions itp:)

 

strzalka.gifZałoga: Ltgray, Doseq, Mario14125, Mora1212

 

 

D.png

strzalka.gifSerdecznie zapraszam serwer rozkręcony.

Posiada dobrą administracje.

Na serwerze można zakupić usługi premium takie jak: VIP/sVIP/Donator.

Można tworzyć gildie i razem z kolegami walczyć o przetrwanie.

Zapraszam:)

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam administracja banuje za to ze powiedzialem w grze zeby wgrali xanticheata i anti cheata

I dostalem ochrzan od H@ Lgray rozjebalo mnie kazal mi pisac na forum o anti cheatcie jak byl w grze gdzie tu logika?

I napisalem mu kolego uspokoj Adhd bo widac je ma :) i perm nie polecam admin lgray to dziecko :)

o5qcy9.png
Opublikowano

Kolego obraziłeś administracje więc dostałeś bana. Nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu i tutaj dyskutować. Gdy byś przeczytał regulamin byś wiedział że propozycje kierujemy na forum nie w grze. Powodzenia w szukaniu nowego serwera.

Zapraszam.

 

Zapraszam Serdecznie

Opublikowano

Nie polecam lgray ma 10-12 lat :)

Bo jego podchodzeniu do sprawy dorośnij kolego to pogadamy :)

A serwa mam i to lepszego :) W kazdej chwili moge jebnac wam ddosa ktorego padnie serw :_)

o5qcy9.png
Opublikowano

Nie polecam lgray ma 10-12 lat :)

Bo jego podchodzeniu do sprawy dorośnij kolego to pogadamy :)

A serwa mam i to lepszego :) W kazdej chwili moge jebnac wam ddosa ktorego padnie serw :_)

"W kazdej chwili moge jebnac wam ddosa którego padnie serw"

 

Z tego cytatu mogę określić że ty masz 10 góra 12 lat ponieważ osoba poważna i dorosła nie bawi się w hackera tylko potrafi mądrzej napisać i wyjaśnić sprawę :)

Opublikowano

Po prostu wkurwił mnie kolega..

Dostalem bana za uwage o ktora chodzilo zabezpieczenie przed cheatami.

A nie mam 10-12 lecz 17 wiec..

Ddos to był zart :),ale mogłem to zrobic lecz darowalem

Wrogom swoim sie wybacza i tak zrobie :)

o5qcy9.png
Opublikowano

Beznadzieja :D Nie polecam ;) Poprosiłem administracje o stworzenie konta bo mam z kumplem to samo ip . A ten że nie potrafi i ignore na gg ;o

Padaka ; d

81212893811388857825.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...