Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MeumCraft - Oficjalna Reklama - Zapowiedź - [Dedyk 24/7][50 slotów][Modyfikacje][SV][RP][RL][Ponad 30 rozbudowanych rang]


xxxRiPulxxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prosiłbym o dodanie MrScythe. ;)

 

Ps.

Tu macie download :

 

https://hotfile.com/dl/165691373/d2a93b1/MeumCraft.zip.html

 

Skan w temacie;p

 

 

Ps, reklama serwera jak i nazwa jakoś nie zachęcają :P

 

Ps.

Startujcie o 12.00, wtedy najwięcej ludzi.

Opublikowano

Podanie na WL:

Nick: Rasen97

Wiek: 15

Dlaczego ten serwer?: ponieważ prezentacja i rozbudowa daje dużą satysfakcje żeby zagrać na tym serwerze

Dlaczego ty?: jestem, ogarniętym i spokojnym graczem raczej nie będe sprawiał problemów

SFgame: http://bit.ly/18bwnPN


Zapraszam do grania ze mna ^^

Opublikowano

Podanie na WL:

Nick: hadesik098

Dlaczego ten serwer? : Ponieważ prezentacja zapowiada się ciekawie i kusząco.

Dlaczego ty? Nie sprawiam żadnych kłopotów nie oszukuje i jestem spokojnym graczem

Opublikowano

Podanie na WL:

Nick: Vienna

Wiek:16

Dlaczego ten serwer?: Zaciekawiła mnie prezentacja servera.

Dlaczego Ty?: Jestem zwykłym graczem, mogę wprowadzić na server wiele nowego :)

Opublikowano

Podanie na WL:

Nick: danbro

Wiek: 14

Dlaczego ten serwer?: prezentacja zapowiada się ciekawie i lubie grac na modach .

Dlaczego ty?: jestem zwykłym graczem nie utrudniam nikomu gry

 

a server na 1.2.5

Opublikowano

Podanie na WL:

Nick: MrSyfon

Wiek: 11

Dlaczego ten serwer?: poniewaidzialem dobrego serweraz nigdy nie w sredniowiecze takiego jak ten chcialby sprobowac swoich sil .

Dlaczego ty?: Chce zagrac na tym serwerze poniewaz zapowiada sie znakomicie.

Opublikowano

Tak w ogóle dodaliście mnie? Ponieważ nie dostosowałem się do wzoru;p

Przecież tu nie ma wzoru xD

 

 

Moglibyście dodać do paczki Optifine?

Opublikowano

Nick rinho i kolega kossakov.

Wiek: 14

Dlaczego ten serwer: ponieważ szukam surv z frakcjami i modami.

9185.jpg

Everybody hates me now, do fucked it...

Opublikowano

Gram na Tym serwerze już hymm , jakiś rok (były przerwy) i ten serwer jest cudny . Wspaniały tryb gry , fajne pomysły , własna twórczość . Polecam / kevni60 xD . dawac wioske :)

Opublikowano

Start się trochę opóźni gdyż dopracowywujemy jeszcze szczegóły i niespodziankę !

 

Będzie osobny Temat jak będzie otwarcie! bądź odpowiedź do tego posta!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...