Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Ścinanie się gry / filmików na full screen


wojmak12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od paru dni mam problem z oknem gry / filmikami

Gdy nacisne F aby ukazała mi się liczba fps to ona wynosi 61 ale i tak mam lagi

To samo dzieje się z filmikami na full screen'ie - lagi

Dopomóżcie

Opublikowano

Nawet jak odpale game boost'era który zamyka praktycznie wszystkie nie potrzebne procesy to i tak bez zmian

Opublikowano

może jakiś wirus?,,znikąd"to na pewno NIE, miałem kiedyś podobnie to zdefragmentowałem, wyczyściłem cały komputer i zaczął normalnie działać :) Ale czasem jest tak też jak długo chodzi komp to zaczyna się ścinać może daj mu odpocząć;pp

Opublikowano

A te lagi mogłyby się pojawić "znikąd " ?

Jak masz gownianego antywirusa to mozliwe ze ci sterowniki usunal. Poki co polecam formata.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

Ja i mój kolega mamy to samo. Polecam zmianę przeglądarki lub uruchom komputer selektywnie :)

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

Jak nie pomoze to pobierz program "ccleaner"

Wyczyściłem wszystko tym programem

Może i szybciej komputer chodzi ale filmiki dalej się tną

Opublikowano

Wyczyściłem wszystko tym programem

Może i szybciej komputer chodzi ale filmiki dalej się tną

Ile masz miejsca na dysku? I napewno masz najnowsze sterowniki? Pobierz jeszcze jakies unity.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

Zrobiłem eksperyment

Odinstalowałem flash player'a

W chrome jest on wbudowany,czyli filmiki działają

W operze nie działają bo trzeba zainstalować flash'a

Zainstalowałem i bach

Na operze wszystko gites,a na chrome na którym flash jest wbudowany lagi lagi lagi

Wina przeglądarki

Dzięki za wszystkie podpowiedzi,lajki

Opublikowano

Też mam problemy z wszystkimi wtyczkami w chrome - flashe, schockwave czy jak to się tam zwie.

Dlatego korzystam z opery. Trochę wolniej wczytuje strony, ale nie ma takich problemów z padaniem wtyczek.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Też mam problemy z wszystkimi wtyczkami w chrome - flashe, schockwave czy jak to się tam zwie.

Dlatego korzystam z opery. Trochę wolniej wczytuje strony, ale nie ma takich problemów z padaniem wtyczek.

Znaczy wiesz,w operze też na początku lagowało

Myślę , że jakbym ponownie zainstalował chrome to też by śmigało :)

Opublikowano

Ja tez miałem taki problem przeinstalowałem całe chrome itp . i teraz wszystko normalnie śmiga :)

Opublikowano

Przeczyść atyvirusami kompa bo może syfu nazbierałeś , ewentualnie jak masz mozille to powyłączaj kilka addonów no i zaktualizuj sterowniki ale to raczej nie przez to.

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

Przeczyść atyvirusami kompa bo może syfu nazbierałeś , ewentualnie jak masz mozille to powyłączaj kilka addonów no i zaktualizuj sterowniki ale to raczej nie przez to.

Już jest dobrze po ponownym wgraniu flasha

Wgl na operze mam stabilną ilość fps

Nie polecam chrome na słabsze komputery :D

Opublikowano

Ja polecam przeglądarkę Comodo Dragon ~Przerobione google chrome, ale darkorbit śmiga ładnie, nawet jak filmik się kręci :)

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...