Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][TradeCrafter's][1.3.1][Dedyk][FreeBulid][No-Premium][DziałkiAutomat] Start 21:30 Zapraszamy !


Ruchacz18+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TradeCrafter's

 

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s14.mineserv.eu:54103

 

 

de2zjo.gifTyp Serwera

: FreeBulid

 

de2zjo.gifPotwory

: Tak

 

de2zjo.gifZwierzeta

: Tak

 

de2zjo.gifPvP

: Nie

 

de2zjo.gifPremium

: Nie

 

de2zjo.gifSloty

: 20 (Jeśli braknie to dokupimy)

 

de2zjo.gifBiala Lista

: Nie

 

de2zjo.gifNether

: Tak

 

de2zjo.gifStatus: Start 21:30 !

 

 

1337425569-U363900.png

AuthMe* PL -Rejestracja kont,

 

MorePhysic- Nowość w plikach serwerowych (nowa fizyka w minecraft),

 

Essentials PL - Podstawowe komendy,

 

ColoredSigns - kolorki na tabliczkach

 

FalseBook - Mosty,Windy,

 

CookieMonster PL -Kasa za zabicie potwora,

 

NoCheatPlus - plugin blokujący cheaty

 

PlayerStatusSigns - Pokazuje czy gracz jest obecnie online/offline

 

FigAdmin PL - nadawanie banów, kickanie,

 

MagicCarpet - Latający dywanik,

 

PermissionsEx - uprawnienia dla grup,

 

OpenINV- pozwala przejrzeć eq gracz,

 

TreeAssist* - Łatwiejsze ścinanie i auto odsadzanie drzew,

 

Timeismoney* PL- bankomat wypłacający kasę za czas gry,

 

Vanish* - Niewidzialność

 

WorldEdit- Edycja świata,

 

WorldGuard* - Zabezpieczenie świata,

 

SimpleRegionMarket PL - Automatyczna sprzedaż działek,

 

NoLagg - Odlagowywanie serwera,

 

ChatManager - plugin do chatu,

 

SetRankPEX - Zmiana rang w czasie gry poprzez chat lub konsole

 

Vault - odpowiada za poprawnego działania nektórych pluginów.

 

CrativeGates - Bramy do szybkiej teleportacji

 

Jobs - Prace

 

 

 

Rangi dostępne na serwerze:

 

 

Player

 

KidMod

 

Mod

 

V.i.p

 

Elite

 

Admin

Technik

Owner

 

 

 

Posiadamy własną stronę. TeamSpeek wkrótcę.

 

 

 

 

Serwer Wystartował !!!

 

 

Rekrutacja:Off

 

 

 

 

 

 

V.I.P

 

U nas na serwerze od jakiegoś czasu jest dostępny V.I.P

 

Można go otrzymać w 2 cenach:

- 5.76zł Lub Za 11.07 Zł

 

Co otrzymuje V.I.P Za 5.76zł

 

- 60 Diamentów

- 60 złota

- 60 szmaragdu

- 60 Żelaza

- 50 lvl expa

- 25.000.00$

- Ranga V.I.P

 

Komendy:

-back

-mc

-weather

 

Jak Kupić?

 

- Wysyłamy SmS o Treści: [email protected] Pod nr: 76068

Gdy Wyślemy sms'a wystarczy wysłać wiadomość na pw (tutaj na forum) lub na gg: 43716816 Lub w grze z nickiem

i datą wysłania sms. I po 5 Min. Administrator GodFGT wchodzi na serwer

i daje Ci Itemy.

 

 

 

 

Co otrzymuje V.I.P Za 11.07zł

-

200 Diamentów

- 200 złota

- 200 szmaragdu

- 200 Żelaza

- 50 lvl expa

- 200000.00$

-Ranga V.I.P

 

Komendy:

-back

-mc

-weather

 

Jak Kupić?

 

 

- Wysyłamy SmS o Treści: [email protected] Pod nr: 79068

Gdy Wyślemy sms'a wystarczy wysłać wiadomość na pw (tutaj na forum) lub na gg: 43716816 Lub w grze z nickiem

i datą wysłania sms. I po 5 Min. Administrator GodFGT wchodzi na serwer

i daje Ci Itemy.

 

V.I.P JEST NA STAŁE !!!

Opublikowano

1.Olek

2.13

3.kilka znam

4.od początku bety

5.na 1

6.posiadam

7. ponieważ lubię takie klimaty i sadze ze mogę pomoc w rozbudowie tego serwera

Opublikowano

1 Szymek w grze -zfeex

2 14 lat

3 znam duzo np World Edit -edytuje mape World Guard współpracuje z World Edit mozna dawac dzialki i region Permission - Prawa uprawinienia MobArena - Walki z mobami FalseBook - mechanizmy znam wiele innych umiem dawac działki CreativeGates- Teleporty Bramy

4 gram w mc juz 2 lata

5 bylem modem adminem na 5 serverach mialem wlasny dedyk

6 posiadam

7 móglbym wam pomóc

Prosze o pozytywne rozpatrzenie

Opublikowano

- Imię: Bartosz w grze: barciol123

-Wiek: 15lat

- Znajomość pluginów: pluginy znam prawie wszystkie, równiez je spalszczam dla innych i robie własne

- Ile już grasz w MC: w MC gram od classic i normalnie sie uzalezniłem od tamtego czasu od MC, więc też MC mam w 1 palcu

- Na ilu serwerach byłeś Adminem\Modem: a więc tak, nie tylko byłem Adminem/modem, bo byłem/jestem wlascicielem własnego servera, Adminem byłem chyba już z 8 razy na różnych serverach, a Modem może z 5 razy, bo wszyscy dawali mnie od razu na Adma/wlasciciela bo jestem ogarniety.

- Czy posiadasz skype\Mikro: no własnie ze Skype to mam mały problem bo mi nie działa na mojim lapku, jedynie co mam to GaduGadu, sory, naprawde staram sie aby coś z tym zrobic ale na marne

- Dlaczego ty ?: Przedewszystkim dlatego że jestem 100% ogarniety w MC, znam się na pluginach, znam przepisy, komendy, przedewszystkim WorldEdit, który jest dosyc trudny, ale i tak dobrze sobie z nim radze. No co tu wiecej mówic, po prostu 100% OGAR MC.

 

Pozdrawiam

 

Przepraszam ale od 06.08 - 18.08.2012 wyjeżdżam na wakacje więc mnie nie będzie, odpowiedź sprawdze po przyjeździe.

 

Pozdrawiam i przepraszam za kłopoty.

barciol123

Opublikowano

Nareszcie jakoś widze jakiś inny serwer a nie surv , surv+frakcje , surv+mody, surv + frakcje + mody ...

 

I to że jest serwer nowy dodaje enruzjazmu , gdyż każdy może byc najlepszy (nie tyczy sie osób z administracji<bo wiadomo że są najlepsi>)

 

 

 

@sprawdzalem czy jest jobs ale tylko 1.2.5

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Teraz niby 19 minut ale czy włączą go czy będą czekać na jobsy ...

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

- Imię Konrad

-Wiek14

- Znajomość pluginów 8/10

- Ile już grasz w MC Będzie z rok i 2 miechy

- Na ilu serwerach byłeś Adminem\Modem aktualnie jestem na 1 admem a modem byłem na 5

- Czy posiadasz skype\Mikro Posiadam Oba.

- Dlaczego ty ? xDPonieważ ogarniam komendy ,ludzi i myślę ,że jestem doświadczony. Umiem zneutralizować kłótnie.

417cd13e1a885660ed1cc8d3edeeed33.jpg
Opublikowano

Można napisać podanie na architekta ??

 

 

Jak tak, to zgłaszam się....

\/

-Imię:Łukasz

 

-Wiek: 17lat

 

 

- Znajomość pluginów: 7,5/10

 

 

- Ile już grasz w MC:3 lata

 

 

- Na ilu serwerach byłeś architektem:Nie jestem wstanie odpowiedzieć od 20 do 40

 

- Czy posiadasz skype\Mikro:Tak oraz ts3

 

 

- Dlaczego ty ?:Hymmm może wy mi odpowiecie na to pytanie jak już bede budował ;]

 

 

Nick:Xepio

Opublikowano

Spoko serwerek, jednakże:

Event dzisiejszy to dno (2 osoby miały żelazny kilof i mogły wykopać diamenty, mi osobiście się udało aż 4 ''podkraść'').

Vip... Vip ma za dużo! Za 11zł można mieć aż 200 diamentów czego normalny gracz nie osiągnie nawet po tygodniu! Chyba, że by siedział minimum 20h/7...

Po za tym to spoczko, 8/10

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

- Imię- Patryk

-Wiek- 16

- Znajomość pluginów- 8/10

- Ile już grasz w MC- 3 lata

- Na ilu serwerach byłeś Adminem\Modem- na 50 serwerach byłem 20 adminem i 25 modem

- Czy posiadasz skype\Mikro Tak

- Dlaczego ty ? Gdy mnie wybierzecie na Moderatora rozbuduje całą mapę o nowe rzeczy i o nowe pomysły. Przykłady podam jak mnie wybierzecie.

Opublikowano

- Imię- Grzegorz Nick Matrix130PL

-Wiek- 13

- Znajomość pluginów- Znam prawie wszystkie pluginy i umiem je konfigurować

- Ile już grasz w MC- od classica ;D

- Na ilu serwerach byłeś Adminem\Modem- Właściciel 3x Admin 21x Mod 35x

- Czy posiadasz skype\Mikro Posiadam Mikro ale skype nie działa na moim komputerze(nie słychać mnie)

- Dlaczego ty ? Gdy dostane moda będe mógł rozbudować serwer a także pomóc innym graczom w problemach codziennych(nie rozdawając itemy >.>)

50 postów - Zrobione! :) 400 postów - W trakcie
100 postów - Zrobione! :) 500 postów - W trakcie
200 postów - W trakcie 750 postów - Może
300 postów - W trakcie 1000 postów - Chyba mnie coś xD

Opublikowano

- Imię- Mateusz | W grze nick Sh0T

-Wiek- 13

- Znajomość pluginów- Znam ich duzo, oraz potrafię je konfigurowac, jezeli bedzie taka potrzeba.

- Ile już grasz w MC- 2 Lata

- Na ilu serwerach byłeś Adminem\Modem- HeadAdminem 3 razy, oraz 5 razy architektem.

- Czy posiadasz skype\Mikro Posiadam, i to i to, lecz przechodze w tej chwili mutacje, i mam troche dzwiny glos.

- Dlaczego ty ? Poniewaz jestem pomocny, i posiadam kulture osobista, co sadzi o moim zachowaniu. Tak jak wyżej napisalem, bylem architektem 5 razy, wiec potrafie bardzo dobrze budowac budynki takie jak: Areny, hotele, galerie, budynki przeznaczone na spawn, wystrój ulic i wiele wiele innych, co moze pomoc w rozbudowie servera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...