Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

O co tu chodzi? Czyli wyjaśnienie tematów "patola na forum" i strajku na forum!


GoodLife

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , jak zapewne wiecie na naszym forum doszła nowa aplikacja wymuszająca wyłączenie adblock'a ponieważ forum utrzymuje się z reklam a adblock je blokuje ... Ale w czym rzecz i dlaczego te strajki ? Otóż to ... Pewnego dnia Anoizm ,zgłosił googl'owi że mpcforum łamie regulamin adsense , kokosz się dowiedział i posypał się ban , potem z jego nowego konta dostałem cynk żeby również zgłosić to co tu się dzieje ... Zgłosiłem i ban i tak z innymi się też stało ... Strajkujemy ponieważ chcemy aby ta głupia aplikacja znikła a mpcforum nie łamało regulaminu adsense ... To tyle ... Wiem że zaraz hejting będzie pozdrawiam ;*

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Opublikowano

Zróbcie jeszcze flagi i weźcie race, podejdzie pod dom kokosza i strajkujcie na całego, może jeszcze głodówka.

 

A tak na serio. Skoro coś jest wprowadzane przez Administrację to znaczy że wpływa to na korzyść forum, jak i dla Nas wszystkich. A Wy w tym momencie robicie z maleńkiego problemu wielką sprawę, gdzie zostały zbanowane osoby przez własną głupotę.

Opublikowano

Witam , jak zapewne wiecie na naszym forum doszła nowa aplikacja wymuszająca wyłączenie adblock'a ponieważ forum utrzymuje się z reklam a adblock je blokuje ... Ale w czym rzecz i dlaczego te strajki ? Otóż to ... Pewnego dnia Anoizm ,zgłosił googl'owi że mpcforum łamie regulamin adsense , kokosz się dowiedział i posypał się ban , potem z jego nowego konta dostałem cynk żeby również zgłosić to co tu się dzieje ... Zgłosiłem i ban i tak z innymi się też stało ... Strajkujemy ponieważ chcemy aby ta głupia aplikacja znikła a mpcforum nie łamało regulaminu adsense ... To tyle ... Wiem że zaraz hejting będzie pozdrawiam ;*

 

KURWA ludzie nie ośmieszajcie się, nie podoba wam się na forum, to znajdźcie sobie inne a nie robicie tu jakiś gnój.

Opublikowano

My nie możemy przestrzegać regulaminu AdSense. kokosz nie przestrzega regulaminu, do którego wszyscy właściciele witryn i for się stosują, to dlaczego my mamy przestrzegać forumowy?

Opublikowano

My nie możemy przestrzegać regulaminu AdSense. kokosz nie przestrzega regulaminu, do którego wszyscy właściciele witryn i for się stosują, to dlaczego my mamy przestrzegać forumowy?

Zakładając konto na forum, akceptujesz Regulamin Globalny, jak i Lokalne.

Opublikowano

Wiedziałem hejty jebane może byście raczyli to przeczytać ... Kurwa skończ z zmienianiem forum bo chyba ci się płyta zacieła ... POWIEM JESZCZE RAZ ! TU CHODZI O APPKE ŁAMIĄCA REGULAMIN ADSENSE , NIE SŁUSZNE BANY , I UCISZANIE STRAJKUJĄCYCH! POPRZEZ USUWANIE TEMATÓW DO DYSKUSJI!

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Opublikowano

Kokosz zakładając konto w AdSense też zaakceptował regulamin, który teraz łamie... Z tym, że my łamiemy go, by uświadomić ludziom, kim jest kokosz. On to robi dla pieniędzy.

Opublikowano

Wiedziałem hejty jebane może byście raczyli to przeczytać ... Kurwa skończ z zmienianiem forum bo chyba ci się płyta zacieła ... POWIEM JESZCZE RAZ ! TU CHODZI O APPKE ŁAMIĄCA REGULAMIN ADSENSE , NIE SŁUSZNE BANY , I UCISZANIE STRAJKUJĄCYCH! POPRZEZ USUWANIE TEMATÓW DO DYSKUSJI!

 

OJEJ życie złamane, jakiś gimbus dostał bana na swoje ulubione forum.

Opublikowano

Najlepszym rozwiązaniem będzie jak kokosz się wypowie, a nie pieperzyć o tym samym.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Witam , jak zapewne wiecie na naszym forum doszła nowa aplikacja wymuszająca wyłączenie adblock'a ponieważ forum utrzymuje się z reklam a adblock je blokuje ... Ale w czym rzecz i dlaczego te strajki ? Otóż to ... Pewnego dnia Anoizm ,zgłosił googl'owi że mpcforum łamie regulamin adsense , kokosz się dowiedział i posypał się ban , potem z jego nowego konta dostałem cynk żeby również zgłosić to co tu się dzieje ... Zgłosiłem i ban i tak z innymi się też stało ... Strajkujemy ponieważ chcemy aby ta głupia aplikacja znikła a mpcforum nie łamało regulaminu adsense ... To tyle ... Wiem że zaraz hejting będzie pozdrawiam ;*

Napisz to sobie jeszcze na czole. Nie słuszne bany?! Kokosz do cholery można banować sobie kogo chce i nie musi nawet się z tego tłumaczyć. Jeżeli nie pasuje forum to i po prostu wyjdź. Zaoszczędzisz sobie i nam problemu.

 

 

@down Będzie zajebiście.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

PROPOZYCJA DLA STRAJKUJĄCYCH:

 

NA ZNAK PROTESTU PRZESTAŃCIE WCHODZIĆ NA FORUM, JAK LICZBA ONLINE ZNACZĄCO SPADNIE, TO MOŻE TO JAKOŚ WPŁYNIE NA KOKOSZA!!!!!!!!

Opublikowano

Chciecie korzystac z forum - musicie ogladac reklamy, no chyba ze wolicie dofinansowac forum zeby ono w ogole istnialo. Myslicie ze wykupienie kilku serwerow nic nie kosztuje? Myslicie ze kokosz ma z tego wiecej niz 1k/mies? Sam wklada tyle roboty w te forum zeby pozniej ktos hejcil i raportowal do googli ze reklam nie da sie wylaczyc.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Nie do wszystkich dociera, że kokosz wcale nie jest takim przykładnym ascetą, który poświęca swój czas i "z własnej kieszeni utrzymuje forum"... Niestety, dalej setki osób tutaj tak myślą.

Opublikowano

@Jeron chodzi o łamanie regulaminu adsense!!!!

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Opublikowano

Dobra cwaniaki, opłacajcie forum przez rok a kokosz będzie przestrzegał regulamin Adsense, ktoś chętny? No właśnie, nawet nie wiecie jakie są to wydatki, a wszystko dla was USERÓW.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

wiesiekex serwer 500 zł ... ipb płaci się co pół roku , domena co rok ... coś jeszcze?

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Opublikowano

wiesiekex serwer 500 zł ... ipb płaci się co pół roku , domena co rok ... coś jeszcze?

 

tak, płać za to.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Po pierwsze każdy zakładając stronę WWW a przynajmniej 3/4 ma zamiar na niej zarabiać.... Aby postawić takie forum i je utrzymać też trzeba wyłożyć pewną sumę pieniędzy na start i pewnie nie jedno krotnie do niego dokładać.... to nie jest akcja charytatywna..

 

Nigdy nie mieliście własnej strony za którą musicie płacić więc jak wam się coś nie podoba to idźcie gdzie indziej kupicie skypt IPB za 500zł potem dedyka za kolejna 500zł na miesiąc i prosze bardzo zakładajcie sobie stronę i zobaczcie jak to jest... Ja sam miałem i mam parę stron i w 100% rozumiem Kokosza że nie wyłączy tego....

 

 

I za żadne skarby tego nie wyłączaj Kokosz !!!

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...