Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klikasz Play i nic ? Mam na to sposób.


Massimiliano

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Krótko i na temat,

 

 

1. Wchodzimy do folderu z LoLem

2. Wchodzimy do : "RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.0.185"

3. Usuwamy pliki "realasemanifest" i "S_OK"

4. Wchodzimy do folderu Deploy i usuwamy foldery: lib, logs, META-INF i mod

5. Usuwamy te 3 pliki:

- LolClient.exe

- locale.properties

- LolClient.swf

6. Wlaczamy gre i patchujemy.

 

by Why.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

@

Przypisujesz se posty i tematy innych użytkowników.

Skopiowałeś temat z botem do lola który napisał koeilion

A to coś też nie jest twoje i nie pier*** ,że sie na czymś wzorowaleś ;/

Opublikowano

Po pierwsze spinaczku to temat z botem wykonalem ja , jakbys czytal bys wiedzial.

Po drugie to też naisalem sam.

Po trzecie wlasnie przez takie gowna jak Ty te forum spada na psy.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Po drugie to też naisalem sam.

 

Napisałeś sam hahaha na forum lola było już dawno a ja wcześniej an tym forum to dałem

To ,że zmieniłeś słowo "PBE" ma "LoL" nie znaczy ,że sam napisałeś.

Już ci lecę like dać za przepisanie posta z innego tematu

Opublikowano

Ale jestes tepy ja pierdole.

To ,ze ktos napisal przede mna to zmienia fakt ,ze to jest napisane przeze mnie ?

No do chuja pana myslisz troche ?

Nie pograzaj sie dalej gownie.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

To dlaczego nie udostepnil ? chuj mnie to obchodzi ,ze ktos to napisal wczesniej. Ja napisalem to dla wszystkich a nie w jednym poscie..

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

2xUP to mogłeś napisac autora lub spytac sie o jego zgode.

 

UP to usun oba. ja mialem tylko jeden dziwne

ale powinno byc dobrze jak juz patcher uzupelni brakujące pliczki

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Co do poradnika, to pomógł, więc props. Co do upośledzenie, to wy dwaj macie pierdolca z powikłaniami, ale to tylko moje zdanie.. salute

g0Tef.jpg

Opublikowano

mnie pomoglo ,ale nie poradnik który nic nie robi prucz pobrania jescze raz tego samego ... ale bez błedów .

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

Ja już dawno opisałem to rozwiązanie w jakimś tam temacie właśnie dot. klikania Graj i nic sie nie dzieje ale wyjebane na to mają , przecież ważniejsze jest że ktoś jebnie ctrl+c ctrl+v napisze [Tut] w temacie i zbiera like .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano
Umnie to nie działo jak w chodze realeases to mam tylko 0.0.0.9 ;/ co robic żeby pomogło

 

to jest wersja mozesz miec rozne to jest to sam owchodzi i robisz to samo ...

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Można też kliknąć w prawym górnym rogu trybiki i kliknąć opcję z naprawianiem -po około pół godziny LoL śmiga jak Nocturne na dusk trailu.

wikmk9.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...