Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BlazeCraft - [Survival+Gildie][McMMO][Bukkit 1.2.5][24/7]Zapraszamy!


majkelos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

inf0.png

 

Nazwa serwera: BlazeCraft juz na 1.3 !!!

 

IP Serwera: s30.csrv.pl.54199

 

 

Typ serwera: Survival + Glidie

Max. ilość graczy: 20 (zwiekszymy jak bedzie taka potrzeba)

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

 

pluginy.png

 

 

authme - Wprowadza opcję logowania na serwer

AutoMessage - Dodaje do gry InfoBota

Essentials - Dodaje podstawowe komendy

NoCheat- wiadomo

PermissionsEx - Dodaje uprawnienia

WorldEdit - Dodaje edytowanie mapy

WorldGuard - Dodaje cuboidy, flagi i wiele więcej

mcMMO - robi z MineCrafta MassMultiplayer

Factions – Frakcje, gildie itd. !

Oraz pare innych. Oczywiscie bedziemy testowali jeszcze inne pluginy rowniez te nietypowe tak

zeby zoptymalozowac serwer ;d

zespol.png

 

Wlasciciel : MichalBawiec

Admin: Cfffaniak

 

 

Serdecznie zapraszamy !!!

 

 

;)

Opublikowano

Szczerze? Nie polecam serwera! Nie ma on zabezpieczeń. Łatwo można sprawdzić kordy, nie ma Anty X raya oraz można klonować itemki. Ja wiem jak temu wszystkiemu zapobiec a oni [ Nie ogar administracja ] Oczywiscie nie wie ;]

Nie wbijać na serwer! Atmosfera jest totalnie zjebana.

Moj nick: ExperteX ;]]

Opublikowano

up

Ja rozumiem twoja flustracje doskonale ,zostales zlapany na tym ze wczesniej kopiowales, i do czego sie przyzanales.

Owszem mielismy buga w pluginie ale po chwili zostal naprawiony ;).

zobacz swoj poziom ;d

 

<21:32:45>"ExperteX": ZOBACZCIE NA WASZ POST NA MPC FORUM

<21:32:46>"ExperteX": ZOBACZCIE NA WASZ POST NA MPC FORUM

<21:32:46>"ExperteX": ZOBACZCIE NA WASZ POST NA MPC FORUM

<21:32:47>"ExperteX": ZOBACZCIE NA WASZ POST NA MPC FORUM

<21:55:49>"ExperteX": Siema

<21:55:57>"ExperteX": ;]

<21:56:10>"ExperteX": Widzieliscie post na MPC?

<21:56:22>"ExperteX": wcale-.-

<21:56:27>"ExperteX": mam ponad 100 posto

<21:56:28>"ExperteX": w

<21:56:35>"ExperteX": Nie umiecie ulepszac komenda?

<21:56:43>"ExperteX": ExperteX

<21:56:53>"ExperteX": EXPERTEX

<21:57:02>"ExperteX": EXPERTEX KURWO

<21:57:08>"ExperteX": Nie zagrozilem po 1.

<21:57:13>"ExperteX": A po 2. To moja opinia

<21:57:14>"ExperteX": ;]

<21:57:18>"ExperteX": Noo;]

<21:57:24>"ExperteX": Nie zdziwcie sie

<21:57:40>"ExperteX": Bo juz 4 serwery padly dzieki mnie

<21:57:46>"ExperteX": i potem mnie blagali o pomoc

<21:57:46>"ExperteX": ;]

<21:57:51>"ExperteX": Pozdro

 

Najpierw cheatujesz a potem placzesz tu zasmiecajac temat . Sam jestes sobie winny ;)

Opublikowano

omg tak! Musimy podbic tą obok nas!

Hahah! Stary jak dawno Cię nie widziałem może zaczniemy od nowa i znów podbijemy ten serwer? :D

Opublikowano

No fajnie by było. Fajnie wszystko teraz ogarneli. Miło tam nawet sie gra. :) Szkoda ze nie masz komunikatora i musimy tu pisac ale jest spoko. Jutro coś ogarniemy. A jaka nazwa tej nowej gildii?

Opublikowano

No fajnie by było. Fajnie wszystko teraz ogarneli. Miło tam nawet sie gra. :) Szkoda ze nie masz komunikatora i musimy tu pisac ale jest spoko. Jutro coś ogarniemy. A jaka nazwa tej nowej gildii?

Nie wiem ale wiem że będzie EPICKO w końcu to my Hahah. :P

Opublikowano

Fajne te klocki w 1.3 dodali moze z logow zamek?

Nie wiem czy z drewna będzie oryginalny najlepiej by było ze stonebricka ale z połączeniem netherracka to by było fajne. :)
Opublikowano

Trzeba do netheru isc i pokopac, wgl fajnie tam zrobili ze jest 0,7 procenta że ze stone wypadnie diax. Tak wgl to tam jest taki Cfffaniak(Admin), można by było z nim pogadac moze by z nami byl w gildii ale watpie, a Ty co myslisz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...