Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Najpiękniejsza rzecz, którą stworzył człowiek.


Anoizm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najpiękniejszą rzeczą, którą człowiek stworzył(daży do niej? Ciągle tworzy?) jest cywilizacja, a raczej jej rozwój. Zaczynaliśmy od rozłupywania orzechów kamieniami, a w tym momencie możemy jednym przyciskiem zniszczyć miasto, przesłać dane w drugi koniec świata, przekazac komuś pieniądze. Piękne i zabójcze;). Wszystkiego należy używać z głową. Postępu się nie zatrzyma(np. ustanowienie Świętego Przymierza na Kongresie Wiedeńskim. Takie coś nie ma racji bytu), można z niego jedynie mądrze korzystać...

Opublikowano

69 :)

 

Ty to normalnie gimbus jesteś. Gdy widzę Twoje posty to mi się niedobrze robi.

Chciałeś zaszpanować że wiesz co to jest 69? Dobra, zresztą nie będę się odnosić do Twoich postów

bo są one na zbyt niskim poziomie żeby w ogóle je krytykować.

 

 

@topic

 

Najpiękniejsza rzecz? Hmmm.. Dużo jest piękna na tym świecie.

Muzyka, metal (głównie symfoniczny), broń biała no i oczywiście japonska architektura.

HBV27j.png

Opublikowano

Najpiękniejszą rzeczą, a bardziej czymś, co człowiek sam posiada, jest ukształtowanie własnego charakteru na taki, jakiego oczekiwalibyśmy od drugiej osoby.

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Ty to normalnie gimbus jesteś. Gdy widzę Twoje posty to mi się niedobrze robi.

Chciałeś zaszpanować że wiesz co to jest 69? Dobra, zresztą nie będę się odnosić do Twoich postów

bo są one na zbyt niskim poziomie żeby w ogóle je krytykować.

 

xD

86644391422569398124.jpgmostroilovemusic.png
Opublikowano

Wy ino o komputerach etc. ..... Według mnie Najpiękniejsza jest srajtaśma < Papier Toaletowy >

1390144171-U592769.png


Opublikowano

tranzystor

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...