Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

YenowoMC ! Wielki powrót. [WL][Freebuild+Lekki survival][PVP-ON][MOBY-ON][24/7][Profesjonalny dedyk i administracja][50 slotów]


kyfler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dodaj

 

Exultet

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

Dodajcie Visek

Zapraszam na lotniczy serwer SAMP 0.3e. Serwer nazywa się Polski Serer Lotniczy (PSL)

Forum: http://pslotniczy.xaa.pl/index.php

IP serwera: 79.133.208.200:8106

Nie muszę wytłumaczać na czym polega serwer bo w końcu jest podany w nazwie serwera. Jak coś będę pomagał ponieważ jestem Junior Administratorem o nicku [PSL]Visek

Opublikowano

kyfler nie ma Cię na gadu ani TS, ale jest problem z mapą bo wszędzie widać lawę i wodę

Zapraszam na lotniczy serwer SAMP 0.3e. Serwer nazywa się Polski Serer Lotniczy (PSL)

Forum: http://pslotniczy.xaa.pl/index.php

IP serwera: 79.133.208.200:8106

Nie muszę wytłumaczać na czym polega serwer bo w końcu jest podany w nazwie serwera. Jak coś będę pomagał ponieważ jestem Junior Administratorem o nicku [PSL]Visek

Opublikowano

Wszyscy dodani. Niestety musieliśmy zrobic backup i gracze stracili swoje działki. Bardzo mi z tego powodu przykro i obiecujemy że sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy.

.

Opublikowano

Ok spokojnie ja bede grał prosze nie usuwajcie mnie z listy ale już dzisiaj nie, muszę iść. jutro wejde i mam nadzieje że bedzie troche ludu

Opublikowano

Też mam nadzieję że będzie trochę ludu, bo jak tak dalej pójdzie to zamkniemy serwer.

.

Opublikowano

Dodaj stefan (z malej ) .A jak potrzebujecie budowniczego to sie chętnie zgłosze juz byłem budowniczym na serverze i admin nie narzekał na nawet chwalił. Jeżeli bedziecie zainteresowani to pozniej na servie sie skontaktuje jakos .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...