Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nietypowy błąd :/ Daję 75 lajków i 5* :)


xemron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc. Gdy próbuję wejść na serwer kolegi to wyskakuje mi błąd: No route to host

 

Jak to naprawić ?

 

Za pomoc daję 75Lajków i 5*

 

proszę pomóżcie :)

Opublikowano

A inni mogą wejść na serwer kolegi ? Może poprostu on coś zle skonfigurował .

Camorra Skyblock - 94.23.246.207:25085

Opublikowano

Przeinstaluj minecrafta ... Usun cały plik z %appdata% ,minecraft i wgraj od nowa . Sprawdz też czy macie tą samą wersje ; )

Camorra Skyblock - 94.23.246.207:25085

Opublikowano

A ty masz router?? Może ktoś zmienił ustawienia u ciebie??

"Żyje by grać, gram by żyć" - Oto moja dewiza

Opublikowano

@up chyba nie wie co to LAN

 

aby mogli sie polaczyc LAN musza byc polaczone komputery "kabelkiem" albo prze hamachi

 

a tak na marginesie xemron czy ta 2 twoich kolegow maja komputery obok siebie (mieszkaja w bloku czy cos??)

"Żyje by grać, gram by żyć" - Oto moja dewiza

Opublikowano

Wszyscy jesteśmy około 10km od siebie. Pliki serwerowe z paczki.

 

Wczoraj normalnie sobie grałem all było ok a dziś już nie ;/

Opublikowano

Osobiście nigdy sie nie spotkałem z takim problemem

 

a masz mozliwosc wejscia i sprawdzenia czy inne serwery ci dzialaja??

"Żyje by grać, gram by żyć" - Oto moja dewiza

Opublikowano

Osobiście nigdy sie nie spotkałem z takim problemem

 

a masz mozliwosc wejscia i sprawdzenia czy inne serwery ci dzialaja??

 

Tak na inne serwery mogę wejsc :)

Opublikowano

No to zostaje jedna odpowiedż koledzy cie troluja :D

 

Nie teraz na serio host serwera musial cos pozmieniac w takim razie ale niejestem tego do konca pewien

 

Wiem jedno napewno nie jest to wina po twojej stronie

"Żyje by grać, gram by żyć" - Oto moja dewiza

Opublikowano

W tej chwili jestem bezradny nawet wujek google nie pomaga :/

 

jak cos znajde to tu napisze

"Żyje by grać, gram by żyć" - Oto moja dewiza

Opublikowano

Spróbujcie zrobić serwer Hamachi, z tego co ja z moim kolegą wiemy są o wiele mniejsze lagi ;D w wersji 1.3.1

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Ja bym na twoim miejscu reinstalował javę a jak dalej nie pomoże to pewnie przez zaporę czy jakiegoś firewalla ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...