Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][Klasy][Magia][Wojny Gildi]DarkNessCraft[Hardcore][Prace][Levele][Eventy]


Avaniel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super serwer się Zapowiada z Frakcjami , Proszę o Ip .

 

ps. Bez działek i bez lwc , najlepiej darmowe frakcje . (Wgrajcie Anty Xray i NoCheat jeśli nie macie) a Mcmmo by sie tez przydało ;)

czekam na ip

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mcmmo nie wiem czy będzie wgrane pytaj się admina

 

według mnie spawn jest trochę zryty bo nie będziecie wiedzieć gdzie się kończy a gdzie zaczyna zrobiłem nowy gdzie byście wiedzieli ale efee go nie zaakceptował :(

Opublikowano

Kiedy będzie start serwera ? (Macie może TeamSpeak3 serwerowy ? jeśli tak to dajcie adres a jak nie to zapraszam na ts3: 188.165.154.226:5320 Kanał 18 RepubliC.

Opublikowano

szczerze... ten efee chyba jakiś zjebany jest :D (bez urazy) xD

A tak wgl to co daje Mcmmo ?

 

 

 

mcmmo daje umiejętności

 

 

zrobiłem spawn oto ss miałem taki pomysł że to byłby spawn i zrobilibyśmy miasto (jest już zrobione spawn tez) i trzeba by do niego dojść bo jak widzicie nie będzie widać w mieście kiedy się kończy spawn a kiedy zaczyna a na spawnie byście widzieli ale efee nie zaakceptował pomysłu :( trudno

 

TO SPAWN: tak by wyglądał

 

20120802194143.png

20120802194150.png

20120802195045.png

20120802195053.png

 

 

 

TO MIASTO:

 

20120802195119.png

20120802195130.png

 

 

 

gdybym był H@ to już bym uruchomił serwer ale nie mogę efee powiedział ze musimy zaczekać na plugin 1.3 citizens

Opublikowano

Sorry, ale sam bym lepszy spawn zrobił, nie dziwie się, że nie zaakceptowany xD Sam mur to nie spawn. To jest z 10% tego jak spawn powinien wyglądać. Po prostu zaczęty i nie dokończony xD Jeżeli oryginalny jest podobny to cienko ;/

Opublikowano

Jestem Admin Grafik Lex :D Zapraszam na serwer bo już ON !!! Bierzcie IP I GRAMY ! Szaragdy Ksiazki Puapki Labirynty co tylko chcecie !

Kilknij tam po prawej lubie to to ci sie wyświetli że lubisz to ! i dostaniesz 1 pkt

Opublikowano

Tak , server na 1.3

Jutro serwer zostanie przeniesiony do innej lokalizacji i bedzie chyba inne ip.

Teraz juz nie bedzie lagow :D

Opublikowano

Serwer super!

Administracja miodzio.

Warto grać. Administrator narobił się przy pluginach.

Każdy ci pomoże.

Polecam gorąco!!!

Opublikowano

Server Bardzo Fajny 0 Lagow Mila ADministracja Pomocna Mili Gracze Duzo Eventow Zapraszam Wszystkich Na Server :) Do Zobaczenia na Serverze Pozdrawiam Recik123

 

WBIJAC xD

FACE PALM

Opublikowano

Nie no na coś takiego człowiek czeka!! Serwer jest idealny. Wybaczcie double.

Recik spoko sie gra. THX za kase za hełm :D

 

Przydałby sie MCMMO ale ogólnie jest extra.

Opublikowano

Nie no na coś takiego człowiek czeka!! Serwer jest idealny. Wybaczcie double.

Recik spoko sie gra. THX za kase za hełm :D

 

Przydałby sie MCMMO ale ogólnie jest extra.

Spoko xD

FACE PALM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...