Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie grasz? Temat dla osób które grają na PL


saints

Na którym serwerze grasz?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którym serwerze grasz?

    • s1 Monastyr
    • s2 Feniks
    • s3 Obsydian
      0
    • s4 Twierdza
    • s5 Astral
      0
    • s6 Grymuar
    • s7 Almanach
      0
    • s8 Onyks
      0
    • s9 Agronas
    • s10 Gromo
    • s11 Arkantes
    • s12 Monolit
    • s13 Exandros
    • s14 Kirian
    • s15 Eteor
    • s16 Serwandes
    • s17 Elares
    • s18 Phobos
    • s19 Deimos
      0
    • Gram na nowszym serwerze
  2. 2. Na którym serwerze grasz?

    • Gram na starszym serwerze
    • s20 Endurion
    • s21 Orion
      0
    • s22 Candia
    • s23 Kronos
    • s24 Phantos
    • s25 Syriusz
    • s26 Solar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech każdy z was kto gra na PL odda głos na którym gra serwerze, aby ułatwić znajomości, ponieważ jak wiemy na serwerach jest coraz mniej ludzi. Jeżeli temat jest zbędny i któryś z Modów zechce go zamknąć to może lepiej było by go przenieść do tematu "Szukasz znajomych do gry?" czy jakoś tak...

Opublikowano

Ja monolit , ale szczerze to już jest tam lipa z ludźmi ...

Żeby coś kupić musisz czekać kilka dni , bo znalezienie czegoś wcześniej graniczy z cudem...

1390831561-U140955.jpg

Opublikowano

Ja monolit , ale szczerze to już jest tam lipa z ludźmi ...

Żeby coś kupić musisz czekać kilka dni , bo znalezienie czegoś wcześniej graniczy z cudem...

Dokładnie jak na Agronasie. Teraz zaczynam przygodę z Solarem :)

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%,

 

które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Tak samo na eteor, jak z 10 sklepów w ciagu dnia bedzie stalo to max ;D

Kto gra na Eteor jeszcze? Bo wiedze ze ktos tez ;d

Opublikowano

Ja polecam Candie. Dosyć dużo ludzi, dużo sklepów na ch1, a na innych ch wolne spoty :)

Warto zagrać na candi i się przygotować do połączenia serwerów tzn wbić lv póki spoty czyste :)

Opublikowano

Tak samo na eteor, jak z 10 sklepów w ciagu dnia bedzie stalo to max ;D

Kto gra na Eteor jeszcze? Bo wiedze ze ktos tez ;d

 

 

Nie spamuj, kto gra na danym serwerze sprawdza się poprzez kliknięcie "Zobacz" obok nazwy serwera.

Opublikowano

ja zamierzam po wakacjach zaczac gre na solarze :)

Balmora.pl - stupify 86 Lv OFF

Ravia.eu - stupify 35 Lv ON

Opublikowano

Kronos Kronos i tylko Kronos aury 10kk Kamyki 30kk bodzie 15 :) Ludu kupe :P

Obecnie gram na s23 Kronos. Jakieś pytanie?? pisz PW

:DPomogłem??:D daj like nie bądź żyd :)

Opublikowano

Ja polecam s24 Phantos gdyż grają tam fajni ludzie , sporo sklepów , aura 11kk , silne 3,5kk . Jeżeli ktoś się zdecyduje tam zagrać niech mi napisze na pw na pewno pomogę na początku gry ! .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...