Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Minecraft 1.3 - Możliwość wgrywania modów z Singleplayer na Multiplayer?


Maheon.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heja.

 

Doszły mnie słuchy, że ponoć w wersji 1.3 będzie można wgrywać mody na Multiplayer, które były przeznaczone tylko i wyłącznie do Singleplayer. To prawda?

Opublikowano

YYY.... nie?

Mody które będą na single i multi to będą.

Mody które będą tylko na single to tylko na single.

Proste nie?

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Prawdopodobnie przez te serwery ktore pozwalaja udostepniac mapke z single podczas rozgrywki beda to umozliwialy, ale tylko tak.

 

to będzie wprowadzone tak jak mówisz ale po tygodniu od wysjcia 1.3 to będzie chyba 1.3.6 z tego co wiem

i będzie opcja mod on i jak to będzie zaznaczone to jak ktoś wejdzie na serwer to automatycznie pobiarą mu się mody i wgrają

Opublikowano

@UP

Mówisz, że będą się same instalować?

Czyli jak będą edytowane pliki w .jar, te które są od MC, to ich nie pobierze, bo już są o.O

---

 

Opublikowano

@UP

Mówisz, że będą się same instalować?

Czyli jak będą edytowane pliki w .jar, te które są od MC, to ich nie pobierze, bo już są o.O

 

nie.nie

 

będzie folder serwers w .minecraft

i tam będą opdowiednie pliki do odpowiedniego serwera.

 

folder bin nie zostanie wogle naruszony

Opublikowano

Zaraz, zaraz. Bo nie rozumiem. Czyli jak będzie te 1.3.6, 1.3.5, 1.55.5_05.5, to będę mógł przykładowo wgrać moda Herobrine i odpalić go na multiplayer?

Opublikowano

@up

wtedy Będziesz musiał mieć Herobrine Mod na Multiplayer.

chodzi tutaj o to że być może na serwerze LAN mody z single playera będą działały ;)

44088190874225011261.jpg

Minecraft

Metin 2

Team fortess 2

Battlefield Play 4 Free

Opublikowano

Jak byście śledzili twittery to byście nie wypisywali głupot tylko doczytali że Jeb oraz Notch mają w dalekiej przyszłości zrobić wsparcie dla modów. Wtedy będzie pobieranie paczek z modami na multiplayer i każdy mod będzie działać na mp i sp. Lecz autorzy modów będą musieli je trochę przerobić ;-)

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...