Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak usunąć komuś itemy na SkallCraft i kilka ciekawostek


CzerwiecPL2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yoo tu ja znany jako albinator na serwerze SkallCraft

Z powodu że ja tam już nie gram podaje wam tajemnice usuwania itemów na tym serwie.

 

Wkurzyłeś się kiedyś jak ktoś cie zabił na tym serwie i nie masz jak się zemścić bo on ma lepsze eq ?

 

1.Poczekaj jak gracza nie będzie na serwie

2.Jak go nie będzie wpisz jego nick w pirackim launcherze i wejdz na serwer

3.Gdy jesteś na serwerze nie możesz się zalogować i dobrze

4.Wkładasz jego 4 itemy do craftingu pod litera "E" (ten podstawowy)

5.Wyłączasz minecraft'a [nie wychodzisz z serwera tylko wyłączasz minecrafta

(musisz mieć otwarty ten crafting na przycisku "E")]

6.Gościu nie ma już itemów

 

Polecam szybko używać bugu bo admini zobaczą temat i nie będzie działać !

 

Ciekawostki:

 

-Xray działa na onyx (w piekle)

-Jak przez chwile będzie on x-ray w normalnym świecie nie wychodź z gry !

-Na x-ray'u działa przycisk "V" możesz wyszukiwać jaskinie !!!

 

Pozdro albinator :)

AWESOME TEAM !

 

NICKI W NOSTALE:

-TarczaSzmatoo

-ImAwesome

Opublikowano

I teraz pobanują Ciebie na każdych serwerach xD

Przydatne, ale na szczęście nie gram na serwerach multiplayer.

 

Ja się nie boje mogę zmienić nick na nodusie oraz zmienne ip jestem nie do zbanowania xD

AWESOME TEAM !

 

NICKI W NOSTALE:

-TarczaSzmatoo

-ImAwesome

Opublikowano

Ja się nie boje mogę zmienić nick na nodusie oraz zmienne ip jestem nie do zbanowania xD

Zapomniałeś , że adres MAC nie jest zmienny , i jak ktoś pomyśli może Cię z łatwością zablokować. Co do tuta jesteś zwykłym ścierwem. Ale no nic , nic nie poradzę.

tiger20m.jpg

Opublikowano

Zapomniałeś , że adres MAC nie jest zmienny , i jak ktoś pomyśli może Cię z łatwością zablokować. Co do tuta jesteś zwykłym ścierwem. Ale no nic , nic nie poradzę.

 

W minecrafcie nie da się dać bana na adres MAC.

Poza tym, adres MAC można zmienić:

http://www.mpcforum.pl/topic/284394-tutjak-zmienic-adres-mac-karty-sieciowej/

 

Być może w MC dziala trick, jaki działał w Counter Strike, gdzie bana dawało się na kilka, chyba 4 początkowe cyfry adresu ip, które u większosci dostawców internetowych są stałe, np. Neostrada. To powodowało, że taki szkodnik już na serwer nie wejdzie.. jak i całe jego osiedle.

Opublikowano
Zapomniałeś , że adres MAC nie jest zmienny , i jak ktoś pomyśli może Cię z łatwością zablokować. Co do tuta jesteś zwykłym ścierwem. Ale no nic , nic nie poradzę.

Kolejny który czytać nie umie. To forum jest od CHEATÓW, BOTÓW, BUGÓW i HACKÓW do gier online! Tak więc grzecznie mówiąc, jeśli ci się nie podoba to wypier**laj z forum, nikt tu cię nie potrzebuje.

Game Over

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...