Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DOWNLOAD]Już 3 część ESCAPE By SnupekPL ( ~Publikator~ )


~Publikator~

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko !

 

Dziś chciałbym wam zaprezentować już trzecią część mojej mapy ESCAPE !

 

Informacje:

 

- Mapa jest na 1-2 Osoby.

- Mapa dostarcza ok. 30-40 minut rozrywki ( tak myślę

:D )

- Mapę budowałem sam

 

SS:

 

 

20120731001420.png

 

20120731001446.png

 

Jest to zaledwie ziarenko całej mapy

:)

 

POBIERALNIA:

 

Download:


http://speedy.sh/39KkQ/Escape-by-SnupekPL-Publikator.rar

 

 

Scan:


https://www.virustotal.com/file/3f521d0e2c56160c72bd0d89a314932c34351b4eed0b063d7162e71e9d788c5e/analysis/1343686600/

 

 

 

Z góry chciałbym przeprosić za jakiekolwiek bugi ( jeżeli są )

 

 

Chciałbym po informować wszystkich o:

 

Jutro dodam ładną grafikę, dziś jest już późno i nie chce mi się z tym bawić

:)

 

 

 

Jesteś przy zadaniu z synami, a nie znasz odpowiedzi ? Poszukaj rozwiązania u wuja Google

:)

 

Tylko mam prośbę... Jeżeli umiesz to rozwiązać, spróbuj, a nie wszystko na gotowe

:)

 

 

V2:

 

- usunięto bugi ( te które znalazłem )

- Już można zrobić miecz w 1 pomieszczeniu

 

Download:

[/size][/color]http://www.speedyshare.com/39cAQ/Escape-by-SnupekPL-Publikator-V2.rar[color=#ff0000][size=6]

 

Scan:

https://www.virustotal.com/file/fde8be123dfd058ce29cdab730d283ac97b475b67017337379ff694657bc9133/analysis/1343735675/

 

 

 

PROSZĘ O ZGŁASZANIE WSZELKICH BUGÓW !

 

Pozwalam na rozpowszechnianie mapy ale z dopiskiem:

Mapę stworzył ~Publikator~ dla MPCforum

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

Fajna mapa ale ma duuuużo bugów.

1. Z Itemów z pod wełny można zrobić jedynie łopatę a nie miecz.

2. W pokoju z lapisem nie ma nic czym można było strącić te obrazy

3. Nie można skoczyć o 3 kratki do przodu z drabiny

4. Masz ok 70 klocków wełny w eq

Opublikowano

Fajna mapa ale ma duuuużo bugów.

1. Z Itemów z pod wełny można zrobić jedynie łopatę a nie miecz.

2. W pokoju z lapisem nie ma nic czym można było strącić te obrazy

3. Nie można skoczyć o 3 kratki do przodu z drabiny

4. Masz ok 70 klocków wełny w eq

 

Co do 3-4 punktu. Welne mozna wyrzucic, da sie poniewaz przeszedłem całą mapę ... A reszte poprawie :)

 

@EDIT

 

W pokoju z lapisem, trzeba lukiem to stracic, wiec szukaj welny ...

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

NOWOŚĆ !

 

Dodano V2 mapy bez bugów ( które znalazłem ) i nowymi itemami w skrzyniach w 1 pomieszczeniu !

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

Fajne i tyle.

I Love Le Parkour

 

 

Też lubisz parkour, daj like'a

:D

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...