Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Brak informacji o zalogowaniu na konto w grze oraz wyłączenie wylogowania


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, pewnie nie raz zdarzylo sie Wam, ze podczas gry i beztroskiego expienia czy czegokolwiek wyskoczyła Wam nagle informacja na chacie ze ktoś zalogowal sie na wasze konto i zostaniecie wylogowani. I faktycznie to sie dzieje, po 5 sekundach następuje wylogowanie. W tym difie zmieniłem tak, ze osoba logujaca sie nadal bedzie widziec komunikat ze to konto jest juz zalogowane, jednak osoba w grze nie zobaczy ani komunikatu o próbie zalogowania, ani nie zostanie wylogowana. Możecie zapytać po co to. Jeśli gramy na tym samym koncie z kolega to dopóki Wy sie nie wylogujecie on sobie nie pogra :D dodatkowo jeśli usunięcie pierwsza czesc difa to informacja ze ktoś sie logowal sie wyświetli, ale nadal nie zostaniemy wylogowani. Mozemy wtedy w string zmienic ze nie 'ktoś zalogowal sie na Twoje konto, zostaniesz wylogowany' tylko ze np 'Wystąpiła próba zalogowania sie na konto. Jeśli nie dzielisz z nikim konta jak najszybciej zmien swoje hasło!'. To juz kto co woli.

 

 

game_2089
000A4BC4: E8 B8
000A4BD4: E8 B8

 

 

Pozdrawiam i liczę na jakies podziękowanie, jeśli ktoś chce :D

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
'Wystąpiła próba zalogowania sie na konto. Jeśli nie dzielisz z nikim konta jak najszybciej zmien swoje hasło!'.

gorzej jeśli to złodziej się zalogował a my nie możemy go nawet wyrzucić z gry :D


 

Opublikowano

Ten problem jest dosyć uporczywy, jednakże tak go nie załatasz. Wyłączyłeś funkcje dzięki którym pozwalasz jednoznacznie nieproszonej osobie, na władanie postacią oraz kontem dopóki się nie wyloguje. Podstawowa reguła także nie jest doskonała ale ma pewne plusy których nie muszę wymieniać, najlepszą metodą byłoby dodanie warunku który poprosi(jak i sprawdzi) o nasze "dodatkowe hasło" podane przy rejestracji konta, w ten sposób moglibyśmy zapobiec wszelkim tego typu problemom, na ten czas jak i umiejętności - jest to nie możliwe.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

No dobry diffek przyda się zara go ztestuje czym lajka no i jeszcze prawda co upy jezeli ktos niepozadany bedzie mial dostep a my nie bedziemy mogli go lognac :>

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

Nie wiem czy uwzględniłeś to, że czasem z różnych powodów wywali nas z gry, a postać jest nadal zalogowana. Po wgraniu tego diffa będziemy musieli czekać, aż automatycznie ją wyloguję (co chwilkę może potrwać).

 

Tak czy siak Like się należy, Good Job ;)

pIOuQ29.png

Opublikowano

 

gorzej jeśli to złodziej się zalogował a my nie możemy go nawet wyrzucić z gry :D

Raczej nie warto tego wgrywać.. Jeszcze jakiś hakjer wbije i nawet go nie wywali ;D

Opublikowano

Dest ma racje. Trochę sensu to nie ma :)

 

A tak przy okazji :

 

 

0730 14:09:33269 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[34009] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/npc2/bearmoun/bearmoun.msm] ERROR

 

 

czemu nie czyta mi :) .msm

Opublikowano

Raczej nie warto tego wgrywać.. Jeszcze jakiś hakjer wbije i nawet go nie wywali ;D

Zawsze może być na odwrót :P

Hacker może się zalogować i nas wywali ^^

Opublikowano

szkoda tylko że nieraz jak się wyłączy internet czy coś, to postać jest nadal w grze i nie da się tzw. 'wybić' poprzez powtórne zalogowanie się na konto

 

umarł

Opublikowano

Ten problem jest dosyć uporczywy, jednakże tak go nie załatasz. Wyłączyłeś funkcje dzięki którym pozwalasz jednoznacznie nieproszonej osobie, na władanie postacią oraz kontem dopóki się nie wyloguje. Podstawowa reguła także nie jest doskonała ale ma pewne plusy których nie muszę wymieniać, najlepszą metodą byłoby dodanie warunku który poprosi(jak i sprawdzi) o nasze "dodatkowe hasło" podane przy rejestracji konta, w ten sposób moglibyśmy zapobiec wszelkim tego typu problemom, na ten czas jak i umiejętności - jest to nie możliwe.

To dodatkowe hasło to możesz w queście zrobić. Input, zapisanie do bazy i sprawdzanie.

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Nie jest to takie dobre, ponieważ komuś może się crashnąć komp czy coś, resetujecie kompa, a z gry was nie wywaliło i musicie czekać, aż postać się wyloguje czy coś.

Opublikowano

Nie jest to takie dobre, ponieważ komuś może się crashnąć komp czy coś, resetujecie kompa, a z gry was nie wywaliło i musicie czekać, aż postać się wyloguje czy coś.

 

Lol, bez tego i tak musimy czekać w takiej sytuacji.

 

Raczej nie warto tego wgrywać.. Jeszcze jakiś hakjer wbije i nawet go nie wywali ;D

 

dlaczego od razu zakładasz ze jakiś haker nam wbije ? wbić to się może ale tym debilom co nie myślą.. <3

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Opublikowano

Lol, bez tego i tak musimy czekać w takiej sytuacji.

kilka postów wyżej właśnie mówiłem o tzw 'wybijaniu'

 

umarł

Opublikowano

game_2089

000A4BC4: E8 B8

000A4BD4: E8 B8

 

zmiana 30 lv w pt ? :P

 

Skopiowałeś moj dif z tego tematu, opisałem co on robi i pytasz sie czy to 30 lvl w pt? ;o

Opublikowano

To dodatkowe hasło to możesz w queście zrobić. Input, zapisanie do bazy i sprawdzanie.

<_< Ale jak się input'ów używało!? o.O

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Potrzebuję pilnie difa, który wyłączył by sprawdzanie id królestwa przy pierwszym logowaniu, i sprawił że niezależnie od empire wszyscy rozpoczynają w tym samym miejscu. Jest to konieczne aby można było wejść do gry nową postacią o empire >3. Normalnie, po próbie pierwszego zalogowania wywala do wyboru channela i zostawia w systerr serwerowym logi o tym że nie ma kordów startowych dla tego empire.

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

<_< Ale jak się input'ów używało!? o.O

Zapytaj mondesa albo sui

 

btw,

local a = input()

if a == "tekst" then

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...