Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Obudowa i zasilacz i wzmocnienie grata


rak222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie dziś mam do was pytanko jaką polecacie nową budę dal tego PC :

 

 

Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz 73 °C - Obrabiam film w WMM O_o

Technologia Kentsfield 65nm

1x 2GB 800mhz i 1x 4GB 800mhz

Gigabyte Technology Co., Ltd. G31MX-S2 (Socket 775)

1024MBGeForce GTX 460 (Gigabyte) Wersja OC

932GB Western Digital WDC WD10EALX-009BA0 ATA Device

 

TSSTcorp CDDVDW SH-S222A ATA Device

HL-DT-ST BD-RE GGW-H20L ATA Device

 

Interesuje mnie nowa obudowa z dobrym chłodzeniem

oraz nowy zasilacz teraz posiadam MODECOM feel 2 500W wyłącza sie komp podczas grania z 20min w bf3 na full hd ultra

 

Oraz macie jeszcze jakieś perspektywy dla tego sprzętu oprócz kupienia 2 kości 4GB ???

 

Opłaca się kupować core 2 quad Extreme ???

 

Takie coś na razie wynalazłem

http://www.proline.p...SIXTH ELEMENT B

 

Obudowa 320-350zł zasilacz tak samo

Opublikowano

Zasilacz

http://allegro.pl/fortron-600w-fsp600-80bpn-85-80plus-bronze-b-stok-i2471137762.html

tani i dobry.

obudowa

http://allegro.pl/obudowa-komputera-tracer-olymp-tro-413-i2514011134.html

+ do tego możesz kupić z 2 zephyrki 12cm i zamontować sobie.

lub też jak masz środki to kupić radiator na grafe i dać mu z 2x 12cm wiatraczki.

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

@UP

 

Brawo ^^ Bez komentarza...

 

@TOP

 

Zasilacz XFX Core 550W:

http://www.morele.net/zasilacz-xfx-core-550w-120mm-80-p1-550s-xxb9-379507

Budy:

http://www.morele.net/obudowa-cooler-master-haf-912-plus-black-b-z-rc-912p-kkn1-353705

http://www.morele.net/obudowa-cooler-master-cm-690-ii-advance-usb-3-0-rc-692a-kkn5-441369

http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-regnum-l50-pure-black-2xusb3-0-atx-ssd-ready-2x120mm-140-mm-bez-zasilacza-426471/

 

 

Do tego może pokusisz się o Fortis'a i wykręcisz Q6600 na 3.5+GHz.

 

http://www.morele.net/silentiumpc-fortis-he1225-lga-775-1155-1156-1366-oraz-amd-754-939-940-am2-am2-am3-am3-fm1-309589

 

Wymiana na QX nie ma przyszłości. Jak już wymieniasz to na SB i5 2500k

Opublikowano

własnie zamówiłem zasilacz i obudowę od pana up

SilentiumPC Regnum L50 Pure Black

 

ale myślałem nad czymś mocniejszym i wkręcić quada na 4,5Ghz

 

Moim zdaniem nie warto dokupywać 5 wiatraków czy ona naprawdę dadzą jakąś różnice ??? jeśli tak jestem w stanie je dokupić

Opublikowano

Q6600 wykręcisz na 3.7-3.8GHz na powietrzu. Do 4.0-4.2GHz trzeba LC (liquid cooling) i sampla testowego lub ze środka wafla z rewizji G0

 

Regnum na dobrą wentylację. Nie trzeba dokupywać nowych wentylatorów. Różnicę jakąś dają, ale przy takich lepszych budach nie ma to sensu. Jedynie u mnie w CM HAF X zmieniłem 140mm z tyłu CM na BQ.

Opublikowano

czyli SilentiumPC mówisz że da rade na 3,5Ghz ??? dobra to dzięki za rady myśle że uda mi się go na tym podkręcić do tego 3,6/3,7ghz a jak myślisz na oko jaką będę mieć temperaturę w stresie na 3,5Ghz ???

 

Bo teraz na samym chromie i muzyce mam 64 z 7 mies budy nie czyściłem box

Opublikowano

Nie wiem jak się sprawuję Q6600, ale z relacji innych wiem, że na 3.6-3.7 mają do 72-73*C na różnych coolerach. Na stocku temp bodajże nie przekracza 50*C.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...