Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SilkroadStory / Cap 120 / Skill 120 / Rates 300x / Special Items in NPC .


Morpheus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server Info:

 

 

¤ Level Cap : 120 ¤

¤ Skills Cap : 120 ¤

¤ Solo EXP/SP Rates : 300x ¤

¤ Party EXP/SP Rates : 350x ¤

¤ Drop Rate : 80x ¤

¤ Gold Rate : 70x ¤

¤ Degree 13 ¤

¤ Race : CH & EU ¤

¤ SOX Drop Rate: 35% ¤

¤ Fortress Working ¤

¤ CTF Working ¤

¤ Arena Working ¤

¤ Job Rates : Custom Rates ¤

¤ MagicPop Rates : 3x ¤

¤ New Glows ¤

¤ Alchemy Rates : 3x ¤

¤ Website : http://www.silkroadstory.com/index.php¤

¤ Register :http://www.silkroads...ex.php?register¤

¤ PVP TOURNAMENT Every Week ¤

¤ Some Unique Drop SOX D12 A,B ¤

¤ Online support ¤

¤ Elixir Give +5 In Item Mail

¤ New Avatar And New NPC For Special Items ¤

 

Start Items:

 

37598726.jpg

 

 

 

Itemy w NPC:

 

 

31618441.jpg

66935291.jpg

66095384.jpg

71474272.jpg

53727312.jpg

60063603.jpg

51477308.jpg

sro2012071215470942.jpg

sro2012071215504961.jpg\

 

 

Spawn Uniq:

 

 

30275770.jpg

52698446.jpg

98428373.jpg

47412611.jpg

21171165.jpg

58656011.jpg

 

 

Screeny i Opis posiadam z Epvp:D

 

 

Osobiście polecam Server, narazie gramy z 2 kumplami, jest guild, w razie czego pisać Concordia,ActinA,Artemida.

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm, co do autora tematu: nick: Concordia - czy Ty gdzieś już nie grałeś na jakimś priv i nie miałeś gdzieś swojej gildi? :) Zobacze jak speed, jak duży to wbije :)

 

 

Edit.:

 

Pobiera mi sie 350kb/s to tak za godzinę będę, odpowiedz jaka gidlia, oraz przy okazji na moje pytanie co do tego czy grałeś gdzieś xD bo kojarze nick :)

Opublikowano

Dla mnie super serwer , stworzyliśmy gildię : DarkAngels , mój nick w grze : Sh4ke , zapraszam wszystkich . Świetny serwer , taki dobry powrót. Piszcie w grze.

W sprawie gildi również do : Mandarynka , Grzebiusz

Opublikowano

Rekrutacja do gildii DarkAngels - OTWARTA - zapraszamy osoby , które zaczynają na nowym szlaku :) Narazie w gildii jest nas 4 liczymy na więcej graczy z tego forum :)

 

Piszcie do nas :

 

-Grzebiusz - MASTER

-Sh4ke

-Mandarynka

-_X_x_NukeR_

 

Serdecznie zapraszamy do gry :)

Opublikowano

to juz zasysam jak bede w grze podam nick i chetnie dojde do guild

 

Ta nova latwo ci dropła ?

Opublikowano

daje start clijent i wyskakuje mi ramka

BSObj Plugin

can't create file transfer manager!

Maybe pack file corrupted or someone alerdy accessing it now... try a few minutes later

 

a na stronie pisze ze serv jest online

Opublikowano

wiecie co na 120 nie gralem co najlepiej sie sprawuje w chinach ? na tym cap ? odrazu mowie euro odpada.

Opublikowano

Panowie takie rzeczy na PW , następnym razem warn :) Zapraszam do gildii : DarkAngels , rekrutujemy każdego polaka , pisać do : Sh4ke , Grzebiusz , Crow , AJ . Offerujemy miłą atmosferę oraz pomoc na start.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...