Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Hosting z płatnością PaySafeCard ?


TnTcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Czy jest jakiś DOBRY hosting z pakietem +20slotów z możliwością zapłaty PaySafeCard ?

 

Hosting musi być wytrzymały bo to jednak serwer FreeBuil.

Opublikowano

Ja nie znam żadnego hostingu z możliwością płatności PaySafeCard.

Jednak jest to mało znane.

Lepiej PayPalem.

;)

 

Ja pierdole ,jak bym miał skąd wziąć pieniądze na PayPala ,lub kartę kredytową to oczywiste że bym wolał tak zapłacić nie ?!

Chodzi o to ,że kolega mieszka w norwegii i chciałby zapłacić za serwer ale nie ma jak ..bo jedyne co przychodzi mi na myśl to psc

Opublikowano

Ale przecież może zapłacić nawet na dotpay.pl lub paypal.

W Fiberhost.pl umożliwiamy płatności;

USD

PLN

EUR

GBP

JPY

SEK

CZK

 

Najlepiej proszę o kontakt gg: 43264347

Opublikowano

Ale przecież może zapłacić nawet na dotpay.pl lub paypal.

W Fiberhost.pl umożliwiamy płatności;

USD

PLN

EUR

GBP

JPY

SEK

CZK

 

Najlepiej proszę o kontakt gg: 43264347

 

 

Dobra ,jak jesteś taki mądry to mów skąd 13latek ma wziąść kartę ?! jprdl.

Opublikowano

1. Może iść na pocztę Norweską i zrobić przelew robi się to tak samo jak w Polsce. Tylko mówi się że chce się zrobić przelew razem ze zmianą waluty na PLN. MA druczek robi zeskanować oraz wysyła do ciebie, a ty możesz pokazać ten dowód administracji załóżmy naszego hostingu. A my doładowujemy te pieniądze na twoje konto.

2. Z SMSami raczej nie da rady.

 

Najlepszym rozwiązaniem jest Poczta.

Opublikowano

Kompletnie nie opłaca się wysyłać SMS.

Jest duża prowizja.

Musiałbyś wysłać z 589400 SMS, żeby kupić choćby 20-slotowy serwer.

Najlepszym rozwiązaniem rzeczywiście będzie poczta albo niech poprosi rodzicow, żeby mu zapłacili.

;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...