Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TechnikBOX (Craftbox) Dedyk - Mody, 1036 Autorskich bloków dekoracyjnych, nowe zbroje i wiele więcej - ZOBACZ


xxEdwardxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje

Typ Serwera - Survival (z małymi zmianami)

 

Serwer Premium

 

Ilość Slotów - 50 Slotów

 

Pluginy - (Iconomy. WorldBorder, PermissionEx, WorldGuard, WorldEdit, Essencials itp.)

 

Możliwość grania na Modyfikacjach Takich jak

- RedPower

- IndustrialCraft

- Forestry

- BuildCraft

- RailCraft

- IronChests

 

Parametry Maszyny

 

Procesor

 

 

*Model - Intel i7

*Częstotliwość - 4x 2(HT)x 2.66+ GHz

*Architektura - 64 bits

*NIC - GigaEthernet

*Pamięć Operacyjna - 24GB

*Przestrzeń Dyskowa - 2TB

*Backup FTP - 100GB

 

Wirtualizacja VT

 

*Cloud Ready

 

Sieć

 

 

*Transfer / miesiąc - Bez limitu

*Przepustowość - 100 Mbps

 

TechnikBOX OFERUJE

 

- 1036 nowych autorskich bloków dekoracyjnych

- 211 nowych Rodzajów schodów

- 90 nowych rodzajów Półpłytek

- 30 Rodzajów Lampionów

- 13 Autorskich Ród

- 12 Nowych Rodzajów Drzwi

- 8 całkiem nowych zbroi

- Poręcze

- Okiennice

- Jedzenie (BigMac, Kubełek KFC, RedBull, Pepsi itp)

- Rolety

- Żaluzje

- Donice

- Wazony

 

Trailer Serwera

 

Administracja Serwera

 

RandallMartin - 30 Lat

xxEdwardxx - 21 Lat

 

 

IP Serwera

TechnicBOX.pl

 

Paczka+Skan

Link

Skan

Niestety maksymalny rozmiar jaki można zeskanować to 32mb

 

Instrukcja

- W wyszukiwarce plików wpisujemy %appdata%

- Usuwamy folder .Minecraft

- Wgrywamy ściągnięty .minecraft

IP Mumble

s.Craftbox.pl

Port: Domyślny (64738)

 

 

 

Otwarcie Sobota 28 Lipiec 2012r Godz 22:00

 

ZAPRASZAMY

zqfiz8.jpg

Opublikowano

Moze byc fajny server Fajnie by bylo jak by byl plugin Factions i Mcmmo to by byl najlepszy server pod sloncem

Opublikowano

Otwórzcie wcześnije, zapowiada się ciekawie, jeśli będą takie mody i jeszcze optifine to na 100% zagram! Będzie super!

 

Ps.

Usuńcie premium i dodajcie mineshaftera

Opublikowano

Przydałyby się jeszcze addony do IC2 takie jak np NuclearControl,AdvancedMachines oraz CompactSolars; ew gdyby PVP było włączone to jeszcze MFFS

Opublikowano

Szkoda że premium- będzie mało online- nie możecie przez pierwsze 3 dni zrobic rejestracje no premium?

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Zrobilem to co w instrukcji i nie moge odpalic ani serwera ani minecraft T_T brawo za instrukcje

- W wyszukiwarce plików wpisujemy %appdata%

- Usuwamy folder .Minecraft

- Wgrywamy ściągnięty .minecraft

FAJNIE ZE PREMIUM CHOCIAZ I tak problemy z instalacja

Oki dziala ale pisze Gracz nie ma premium i nie mozna wbic T_T

Opublikowano

nie chodzi nam o ilość a raczej jakość graczy

o ilość się nie martwimy

ale w tej sytuacji raczej jakosc idzie za iloscia graczy

jezeli chodzi o skiny to moglibyscie zastosowac na serwerze Mineshafter squared

a jezeli chodzi wam o to ze "nie ogary" same beda na non premium to powiem tylko tyle ze na premium tez znajdziecie.

mam ta sama prosbe co inni zrobcie serwer non premium prosze :)

gdy zobaczylem trailer to sie napalilem na ten serwer ze nie doczytalem "premium" czekalem do 22 z mysla ze zagram na pro serwie.. a tu lipa bo premki nie posiadam :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...