Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEWS][DYSKUSJA] Nowy blok – programowanie sygnału redstone


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak sam tytuł wskazuje ? już niedługo powinnyśmy mieć satysfakcje z korzystania wyjątkowo interesującego bloku. Jens poinformował, że dzięki niemu, będziemy mogli programować sygnał czerwonego proszku za pomocą odpowiednich komend. Trudno sobie wyobrazić jak wiele korzyści może przynieść takie cudeńko. Blok nie jest jednak możliwy do scraftowania ? został stworzony jedynie dla twórców map lub mechanizmów. Miejmy nadzieję, że się nie zawiedziemy!

 

 

News z portalu craf***te.pl

 

 

Screen nowego bloku:

 

infh.jpg

 

 

Temat służy do dyskusji na temat tylko i wyłącznie tego newsu (nowego bloku).

Opublikowano

Wygląd ma strasznie dziwny ;o

 

Wprowadzą to do końca wakacji czy jednak nie?

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Wygląd ma strasznie dziwny ;o

 

Wprowadzą to do końca wakacji czy jednak nie?

 

Blok wyjdzie w wersji Prerelease 2 lub od razu w 1.3. Wersja 1.3 ma wyjść 1 sierpnia.

Opublikowano

Ciekawi mnie czy ten blok bedzie taki dobry ze nie trzeba bedzie ciagnac kilometrow red stona by stworzyc pistonowy zegar.

 

Edit: Chociaz i tak kilometry red stona beda potrzebne.

Opublikowano

Już widzę te mechanizmy :D Nareszcie wprowadzili coś co ułatwi grę.

 

Tylko ciekawi mnie jak to programowanie będzie wyglądało.

tumblr_ll8x4ftulY1qaj5jro1_250.gif

Opublikowano

Mnie ciekawi jakiego typu będą komendy myślę, że na opóznienie bo to się przyda jeszcze, że np. jak podłączymy 2 kable to pierw odpala 1 potem po minucie 2 to by było fajne ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...