Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej mistrzów haxballa


Dash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prywatna wiadomość.

 

---

 

Turniej zawieszony z powodów technicznych.

Domena mpcforum.pl/mpcball nie wczytuje się.

 

//Wybaczcie za double.

 

@edit.

Nie wiemy ile to może potrwać, jeżeli zacznie działać może uda nam się zrobić dzisiaj kilka meczy.

 

@krycha

dz za złączenie.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Wg. mnie przerwy są nie potrzebne między meczami. ;d Ja tam jestem w grupie B, ale jak ktoś kibicuje reprezentacji Polski w siatkówce to nie bd. grał po 21... Więc im szybciej. tym lepiej.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Mniej więcej tak jak dzisiaj.

 

Krycha obudź się i wbijaj.

Mecz zaczyna się o 20:05, jeżeli do 20:08 nie przyjdziesz to walkower!!!!

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Mamy teraz mała przerwę w grupie C.

Kaś musiał iśc, za ok 30 wróci.

 

Czy grupa D jest w komplecie i chciała by zagrać mecze?

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Mamy teraz mała przerwę w grupie C.

Kaś musiał iśc, za ok 30 wróci.

 

 

Innych wywalano ( walkover ) po 3 minutach a jemu dajesz 30 minut czasu .... no coś tu jest nie halo . Jednocześnie opóźniane są rozgrywki patrząc na to że przykładowo ja czasu nie mam.

 

Krycha obudź się i wbijaj.

 

Mecz zaczyna się o 20:05, jeżeli do 20:08 nie przyjdziesz to walkower!!!!

 

To nie jest PZPN tu znajomości nie działają ( a raczej nie powinny )

 

 

A jeśli ja przed meczem dostanę "sraczki" i będę musiał wyjść na godzinę też bedzie zrobiona przerwa ?

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Z grupy C wyszli:

1. Kas

2. Pexiak (tego ruskiego nicku za chuja nie napisze, a kopiować mi sie nie chce)

 

Gratulację.

 

O 21:55 pierwsze mecze grupy D.

 

Harnasiek i Creative wbijać, czekam 5 minut.

Inaczej wynik 0-0

 

PS. BR3ND i byku szykować się

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Z grupy D wychodzą :

1. Creativ

2. BR3ND - co prawda dzięki walkowerom ^^

 

Jutrzejsze ćwierćfinały :

 

Kolorowy - KrystianJ

beka - krul aka neo

Kas - BR3ND

Creativ - куча

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Runda finałowa zacznie się w godzinach 18-19.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

TURNIEJ ZOSTAŁ ANULOWANY PONIEWAŻ WIELE OSÓB NIE PRZYCHODZI NA MECZE.

JAK SIĘ ZAPISUJECIE NA COŚ TAKIEGO TO MACIE BYĆ MOBILNI !

 

Dz za grę wszystkim którzy wzięli udział i stawili się na "boisku".

 

Temat zamykam.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...