Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ubijaka RPG - Własna Historia Serwera [Dedyk]


apollo678

Ubijaka RPG  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? historia serwera?

  2. 2. Czy zagrasz na serwerze?

  3. 3. Jak oceniasz poziom administracji?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjaw.png

Start godzina 16:00

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nowicjusz
Opublikowano

Nie polecam serwa dostalem bana ze nie stawilem pochodni w jaskini i mam oskarzenie ze mam zjebanego x raya ... co to ma byc ???? sry ale jezeli admini sie biedacy ... porownujac do mnie to gzzzz ... ja nie jestem biedny i stac mnie na lepsze maszyny a oni mi za nie daja bany nie polecam ....

Opublikowano

dostałeś bana własnie za x raya :)

skoro stać Cię na lepsze maszyny to idź własnie na nie i nie zawracaj dupy :)

Pozdrawiam Apollo678

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Serwer całkiem fany grając Aldo ma się przepiękny piekielny zamek.

 

8/10 gracze nie są dla siebie mili.

Opublikowano

Zapraszam serdecznie :)

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Dzialki sa male ,a tak biorac pod rpg to jest ok jestes zolnierzem i musisz gdzies mieszkac ...A lvc jest po to by ci nikt nie wparowal na baze tak jak ja pewnemu mojemu koledzei go nie okradl

Opublikowano

Hę ? Serwer off? Jakiś bląd czy co? :D

@EDIT źle ip wpisałem ^^

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...