Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ma ktoś jakieś sposoby na trądzik ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepiej mieć w dupie ten trądzik , myć ryja 1-2 razy dziennie i tak zniknie po okresie dojrzewania [ 21lat ] .

Powiem Ci, że nikoniecznie. Nigdy nie miałam żadnych większych problemów z cerą, a w wieku 20 lat zaczęła się jazda (prawdopodobnie na tle stresowo-hormonalnym).

Antybiotyki nie pomagały, a nawet jeśli to na bardzo krótko. Preparaty kosmetyczne również kupa, bo jedynie wysuszały cerę, co pogarszało sprawę. Jedyne co ratuje mnie od nieciekawej paszczy to http://allegro.pl/zi...2503054774.html i krem na to. Naprawdę mogę polecić, bo używam od długiego czasu. Stosunek ceny do jakości to dodatkowy plus. Jeśli Cię zainteresuje, to masz tu linka do całej serii z opisem działania http://www.ziaja.com...radzikowej.html

Wszystkie płyny, żele i kremy Loreali, Garnierów czy inne Under20 wcale nie pomagały nawet na lżejsze 'ataki' -.- a nie ma sensu faszerować się maściami z antybiotykiem czy tabletkami skoro pomaga żel. Dermatologa uważam za ostateczność, bo i tak zawsze przepisują to samo.

#don't care

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...