Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Loga cały czas . Jaką przeglądarkę używać ?


xxXGAJOSXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem że Wchodząc w grę polatam troszkę i zaraz błąd , Internet w sumie mam dobry 4mb i mi go nie scina , gre ma na minimalnych wiec tez nie . Wydaje mi się ze to coś z przeglądarka . Wiec jaka jest najlepsza przeglądarka ??

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Internet Explorer że tak masz? Jeśli tak, zobacz FireFox jeśli nie, to Opera NIe piszcie że Chrome najlepszy...

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Czy to masz mnie za debila ... na explorer to nawet mi sie google nie otwierają xD to jest tak zwieszone , mam chrome i tnie zobacze firefoxem jesli mówisz ze dobrze ;]

175001456602037225492.gif

Opublikowano

A jesli firefoxem nie jestes zadowolony, ja czasami nie jestem to wlacz opere tam to smiga jak z platka ;) dobra ide grac w lola ;ddddddd

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Jaki błąd, nie jestem jasnowidzem, aby pomóc ci wiedząc, że wyskakuje błąd.

Prościej będzie też napisać do supportu BigPoint, gdyż oni ci powinni pomóc

w problemach technicznych, typu błąd ;)

Opublikowano

Polecam najnowsza wersje Mozilli Firefox :)

Ja ja mam i nie mam zadnych problemow z nia :P

Chyba ze mam na prawde cos z netem to od razu widac kiedy chcesz do gry sie logowac...

A tak to zadnego loga nie mialem od paru miesiecy.

 

 

@edit co do wtyczek to mozilla ci sama powinna wyznaczyc jakie wtyczki potrzebujesz i czego wymaga do grania.

czeslaw118434.jpg
Opublikowano

Ja nic nie mam, połączenia wcale nie zrywa mi.

Logujesz się normalnie czy przez sid? Bo ostatnio z kumplem próbowaliśmy i coś go wywalało jak po sid logował.

Może coś ze stabilnością internetu jest nie tak?

Opublikowano

net w sumie jest radiowy wiem lipa ale mam przez ulice na główną antene wiec rzut kamienia i jest to pewnie nie od tego . Neta mi nie zrywa w ogóle

 

zobacze tą mozille ;]

175001456602037225492.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...