Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojna pomiedzy CR7 i LeoMessi kto lepszy ?


PoWinglo

Siema ^^  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto lepszy o to jest Pytanie :)

    • LeoMessi[ZawodnikBarcelony]
    • CR7[ZawodnikRealMadrid
  2. 2. Ktory klub lepszy?

    • RealMadrid[KlubLigiBBVA]
    • Barcelona[KlubLigiBBVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już jest multum takich tematów, więc po co kolejny? Rozumiem, że każdy może sobie zrobić własną ankietę itp., ale zaraz z tego forum zrobi się jeden wielki syf, w którym ludzie najeżdżają na siebie z powodu jakiegoś sportu -.-

7m9a.png


Opublikowano

Bezsensowne nabijanie postów myślisz ze zrobisz ankiete to jesteś fest? Przypominam że jest od tego multum na tym forum..

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Bezsensowne nabijanie postów myślisz ze zrobisz ankiete to jesteś fest? Przypominam że jest od tego multum na tym forum..

 

Spostrzegawczy jesteś.

 

Jak jest już taka ankieta to następną powinni od razu kasować,bo to bezsens.

 

Messi.

Opublikowano

WEZCIE BANA DAJCIE AUTOROWI, z 50 KOPII TAKICH SAMYCH TEMATÓW IDIOTA ROBI...

 

@top

 

Messi wole, lepszy styl gry.

Opublikowano

Messi jest dla mnie najlepszym graczem na świecie, wolę jednak styl gry Realu, nie ma takiej monotonni jak w grze Barcelony.

h6IduA1.png

Opublikowano

Jak mniemam dostane niespodziankę do statusu, ale warto ;o

 

@up

 

wypieprzaj marny trollu z tego forum, tworzysz tematy, aby nabić tylko posty i do tego kiepsko hejcisz i bronisz piłkarzy, który lubich jak powiedziałem więc, wypieprzaj trollu, nie dorosłeś do komputera dziękuje, jak powiedziałem tak niech się stanie. ;3

Opublikowano

Koleś ma 11 lat, więc sie nie dziwcie. Messi

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Opublikowano

Cristiano Ronaldo - w jego stylu gry widać, że można coś więcej niż przyjmować podania od kolegów i strzelać ( Messi)

 

 

i tak najlepszy jest Nani !

Opublikowano

może zaczną mnie wyzywać od " dziecków, nobuf " ale messi urodził się z talentem a Ronaldo do tego wwszystkiego doszedł sam polecam film o Ronaldo ;)



 
Opublikowano

Cristiano Ronaldo - w jego stylu gry widać, że można coś więcej niż przyjmować podania od kolegów i strzelać ( Messi)

 

 

i tak najlepszy jest Nani !

Nie wiesz to się nie odzywaj.

"Tu masz twoje gole tylko od kolegów":

http://www.youtube.com/watch?v=HOSwI3oI5Kg

 

Więcej? Pisz na pw. Na yt bardzo łatwo znaleźć...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

@up prawda jest taka, że bez kolegów z Barcy Messi nie jest już taki dobry.

co do autora tematu, ile masz lat ? z twoich postów można wywnioskować że 10-12.

Pewnie na dodatek jesteś sezonowcem i nie wiesz jaki był pierwszy klub Crisa, ale i tak uważasz się za wielkiego fana.

(tak teraz sprawdzaj na wiki :))

mg7k04q.jpg

Opublikowano

jestes za CR7 i RealMadrid ? daj Like :)

 

Zbieram Like Prosze was dajcie jak lubicie Casiliasa

 

Jak kibicujesz Legii daj Like :P plis

 

Prosze jak jestes kibicem Portugalii albo Hiszpanii daj Like ^^ :P bardzo prosze

 

Ile jeszcze chujowych tematów założysz w których będziesz żebrał o lajki ?

 

http://scr.hu/2m2/1jy6w

 

Jesteś nawet za młody by nazwać cię gimbusem

Chcesz lajki to sobie kurwa na nie zapracuj , a nie zakładaj chujowych tematów z chujowymi ankietami

 

http://scr.hu/2m2/dgc6d

http://scr.hu/2m2/4jygp

 

Ref po 11 minutach i zajebiste wytłumaczenie

 

Widzę że twoim hobby jest minecraft to może wypierdalaj układać klocki zamiast wkurwiać ludzi

Bywalec
Opublikowano

Leo Messi to grająca historia, no ludzie!

Wy nie wiecie co on przeszedł aby dojść do tego poziomu!

 

Nie jest fanem mediów jak Cristiano, nie lubi się stroić itp. jak Ronaldo.

Jest skromny, ale jest świetny.

 

Jako małe dziecko zawsze marzył o tym, aby zostać piłkarzem, ale niestety ze względu na wzrost żaden trener go nie chciał, a wręcz go odpędzał.

 

A on ćwiczył, ćwiczył, ćwiczył grał sam, ćwiczył zwody, widzicie jak on to robi, jak jest szybki z jaką łatwością kiwa wszystkich obrońców!

 

No ale, wyćwiczył się tak, że dostał się do tego klubu z wzrostem 1.50!

 

Dalej ćwiczył pod okiem trenera, który widział w nim dobrego piłkarza, po kilku meczach zaczęły do Messiego przychodzić oferty z innych klubów, choć chcieli mu zapłacić ten nigdy nie odszedł od barcy. I chyba zawsze, chyba że coś, albo ktoś mu wmówi będzie członkiem barcy.

 

Mówicie, że bez kolegów nie ogarnie?

Dostaje podanie w połowie boiska, ale kto minie całą linię obrony? No chyba nie koledzy bez piłki, kto potrafi podejść do bramki z piłką, podczas gdy bramkarz leży na ziemi? Messi!

 

Ja szanuję i podziwiam wytrwałość, wierność, cierpliwość i poziom gry Messiego i dlatego głosuję na niego i jego klub. Barcę.

 

Piona.

 

Nie wierzycie?

Np. 42 sam sobie na główkę umie podać i strzelić!

Zapraszam:

 

5jJNSGS.png

Opublikowano

@Up proszę Cię... Messi ma talent którego nie umie wykorzystać i bez kolegów nic nie zdziała.

 

Cr7 pracował o wiele więcej niż Leo żeby wejść na ten poziom.

Real i CR7 dla mnie króluje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...