Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź RayCrafters [20slotów][2gbRam][FreeBulid][AutomatyczneDziałki][V.I.P][24\7] Oficjalne otwarcie 25.07.2012 Godz: 21:30 ! Zapraszamy


SlawoCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.png RayCrafters najlepszy serwer w Polsce!Diamond_%28Gem%29.png

 

 

1337425554-U363900.png

 

Gdy wejdziesz do gry i odnowisz sie na zadupiu wpisz komendę /spawn

 

 

 

de2zjo.gifAdres IP: s25.mineserv.eu:5495

 

 

 

de2zjo.gifAdres TeamSpeak 3 IP: wkrótce

 

 

 

de2zjo.gifSponsor TeamSpeak 3:

 

 

 

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

 

 

 

de2zjo.gifPotwory: Tak

 

 

 

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

 

 

 

de2zjo.gifPvP: Nie

 

 

 

de2zjo.gifPremium: Nie

 

 

 

de2zjo.gifSloty: 20

 

 

 

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

 

 

 

de2zjo.gifNether: Tak

 

 

 

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

 

 

1337425569-U363900.png

Wszystkie podstawowe + Wiele innych zapewniających wiele atrakcji!

 

 

 

 

 

 

1337425590-U363900.png

Serdecznie Zapraszamy Oficjalne otwarcie serwer:

25.07.2012 Godzinna 21:30

 

 

 

Zapewniamy Dużo nowości, duże działki 20x20! Epickie budowle, itp.

 

Potrzebne informacje znajdziesz na spawnie!

 

Nie zapomnij dodać opini o serwerze. Napisz opinię dodaj swój nick z gry

a otrzymasz od nas mały upominek

:)

 

Rekrutacja Zamknięta !

Opublikowano

<*witam*> Zgloszenie na Budowlańca lub Admin'a

 

Ja Wezmę zaangażowanie w tej branży budowlanej , Budowanie to dla mnie sens gry minecraft oraz sprawia mi to rozrywke w grze , przy czym sie nie nudze ;]

Co tu mówić - Uwielbiam budować Całkiem ładnie nie mało dostałem pochwały ( ale to mniej ważne )

 

Na czym sie znam ?

Na pluginach typu:

*essentials (*)

*permissions// permissionex

*world guard

*world edit

*jobs

*wielu innych np:lwc,factions,anty cheat

 

Co mogę wnieść na serwer ?

 

*Zabawe dla graczy .

*Wiele ciekawych Atrakcji budowlanych .

*Wiele spedzonego czasu na serwerze ,

*Interesowanie Sie światem ( inaczej wykorzystywanie świata do budowania )

*Sprawiedliwość

 

o sobie !

 

Nie znosze niedozwolonych modów typu X ray / fly itp

Mam wiek 15 lat ( mało ważne )

Gram od wersji 1.2

lubie budować Wyżej

Znam sie na pluginach itp ( wyżej )

Dużo spedzam czasu przy PC.

 

:)mam nadzieję że to coś znaczy .

 

Widzisz błąd ortograficzny ? Zgłoś to i nie wyzywaj :]

 

Kto Lubi rozdawać karty , niech mi porzyczy + LIKE +

Opublikowano

<*witam*> Zgloszenie na Budowlańca lub Admin'a

 

Ja Wezmę zaangażowanie w tej branży budowlanej , Budowanie to dla mnie sens gry minecraft oraz sprawia mi to rozrywke w grze , przy czym sie nie nudze ;]

Co tu mówić - Uwielbiam budować Całkiem ładnie nie mało dostałem pochwały ( ale to mniej ważne )

 

Na czym sie znam ?

Na pluginach typu:

*essentials (*)

*permissions// permissionex

*world guard

*world edit

*jobs

*wielu innych np:lwc,factions,anty cheat

 

Co mogę wnieść na serwer ?

 

*Zabawe dla graczy .

*Wiele ciekawych Atrakcji budowlanych .

*Wiele spedzonego czasu na serwerze ,

*Interesowanie Sie światem ( inaczej wykorzystywanie świata do budowania )

*Sprawiedliwość

 

o sobie !

 

Nie znosze niedozwolonych modów typu X ray / fly itp

Mam wiek 15 lat ( mało ważne )

Gram od wersji 1.2

lubie budować Wyżej

Znam sie na pluginach itp ( wyżej )

Dużo spedzam czasu przy PC.

 

:)mam nadzieję że to coś znaczy .

 

Widzisz błąd ortograficzny ? Zgłoś to i nie wyzywaj :]

 

Kto Lubi rozdawać karty , niech mi porzyczy + LIKE +

Podanie bardzo interesujące :) wyślij mi na pw swój nick. a ja cie dodam do wl i ci podam ip serwera :) Pozdrawiam
Opublikowano

jezeli chcecie pogadac na ts ci co beda grali wbijac :D 37.59.73.78

Niedługo będziemy mieli własnego ts'a. Dziękuje za chęci ale nie skorzystamy. Pozdrawiam
Opublikowano

nie no bez jaj ja tu czekam juz jakies 30min a ty mi tu taka wiadomosc piszesz

ale spokojnie poczekam :D

Opublikowano

nie no bez jaj ja tu czekam juz jakies 30min a ty mi tu taka wiadomosc piszesz

ale spokojnie poczekam :D

Mamy problem z pluginem Iconomy. Właśnie go naprawiamy. Jak go naprawimy odrazu wyłączamy Whitelist. Za utrudnienia najmocniej przepraszam.
Opublikowano

-Imię Jacek

 

 

- Wiek 13

- Pluginy które umiesz obsługiwać Wszystkie !!

- Na ilu serwerach grałeś i byłeś adminem\Moderatorem Serwerach dużo grałem byłem administratorem ja kilku serwerach a moderatorem na hardlive.pl czy jakoś tak

- Ile czasu zamierzasz spędzać na serwerze dziennie.Ile się da

- Jak długo grasz w Minecrafta. Gram od 1.5

- Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć.Chce pomóc na serwerze umiem dawać cuboid i organizować eventy

- Czy posiadasz skype.Tak posiadam gg skyp skyp na moim profilu

 

Mamy problem z jednym pluginem. Naprawiamy go... Robimy co możemy.

A jaki to plugin może pomogę

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

-Imię Jacek

 

 

- Wiek 13

- Pluginy które umiesz obsługiwać Wszystkie !!

- Na ilu serwerach grałeś i byłeś adminem\Moderatorem Serwerach dużo grałem byłem administratorem ja kilku serwerach a moderatorem na hardlive.pl czy jakoś tak

- Ile czasu zamierzasz spędzać na serwerze dziennie.Ile się da

- Jak długo grasz w Minecrafta. Gram od 1.5

- Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć.Chce pomóc na serwerze umiem dawać cuboid i organizować eventy

- Czy posiadasz skype.Tak posiadam gg skyp skyp na moim profilu

Niestety za krótko grasz w Minecrafta i wiek troszkę za mały. Przykro nam.

 

Naprawiliśmy wszystie pluginy. Zapraszamy ! WhiteList OFF !!!

 

Napisz opinię o serwerze a otrzymasz od nas mały upominek :) nie zapomnij podać nicku

Opublikowano

Serwer bardzo fajny ale admin powiedział że niby miałem nodusa ale to nic ale serwer 10/10 zapraszam na serwer !! i na moją stronę zwiad123.za.pl xD mój nick w grze zwiad123

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

ZAPRASZAM NA SERWER POLEM BARDZO SERWER 100/10 MOWIE WAM ZAJEBISTY TAKI PRO ZE MASAKRA ADMINI ZAJEFAJNI I POTRZEBA GRACZY. SERWER Nowy zapraszzam !/ (fajny pomysl z dzialkami ! )

 

NICK W GRZE : kolasa

2ql8tpv.gif

Opublikowano

ZAPRASZAM NA SERWER POLEM BARDZO SERWER 100/10 MOWIE WAM ZAJEBISTY TAKI PRO ZE MASAKRA ADMINI ZAJEFAJNI I POTRZEBA GRACZY. SERWER Nowy zapraszzam !/ (fajny pomysl z dzialkami ! )

 

NICK W GRZE : kolasa

heh ten sam powód aby dostać diaxy xD dobra opinia :D

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Serwer zajebi***. Spawn ujdzie bo nie jest zbyt epicki, ale może być.

Naprawdę na serwer warto wejść i sobie pograć przez 5 minut bo i tak zostanie się na dłużej. :)

Serwer cud, Administracja cud. Serdecznie polecam. ;)

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Właściciel to pizda, więc to tyle o tym serwerze. Kiedyś wkręcał się w szeregi jednej sieci serwerów i kolesiom rozjebał forum itd. -_-

Nie polecam wieśniaka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...