Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zagrać w NosTaleSE v1+v2


Krael:)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Potrzebuję konto do FlyVPN ale nie trial (testowe) tylko pełne... jak by ktoś mógł użyczyć,to z góry dzięki,zmiana ip nie pomaga tak samo jak 2 sposób...;(

Opublikowano

siema podasz jakieś działające ip ???

211.53.208.125

Port: 6666

Typ: HTTPS

Dołączam się do prośby

211.53.208.125

Port: 6666

Typ: HTTPS

Nie sciągajcie 1 sposobu to trojan komputer mi sie zjebał i dupa !!! naprawa 500 zł niesciągajcie ostrzegam stracilem 500 zł niezartuje

AAA! APOKALIPSA!

Potrzebuję konto do FlyVPN ale nie trial (testowe) tylko pełne... jak by ktoś mógł użyczyć,to z góry dzięki,zmiana ip nie pomaga tak samo jak 2 sposób...;(

Nikt nie ma i nie będzie miał takiego konta ponieważ każdy używa Proxifier'a. Chyba, że znajdziesz jakiś crack.

ntPNG_xhxqsrh.PNG

Opublikowano

chyba nie działające ;<

Ja mam działające ip napisz do mnie na gg : 26121859

 

Dla niedowiarków -

 

 

201208161eliot.jpg

 

 

 

 

 

 

 

skąd masz tyle kasy ja nawet 50k nieumie zdobyc ...

Opublikowano

Piszę do niego to co posiada , nic nie odpisuje PW on robi z was za idiote... nie ma IP

 

IP DZIAŁAŁO do wczoraj, teraz już nie chce działać. Nie odpisywałem, ponieważ nie ma mnie 24h na forum

 

 

@down

Ponieważ jestem często, ale nie 24h. Jeszcze wiadomość o pierwszej godzinie mi napisałeś.

Opublikowano

IP

110.45.139.35

Port

1080

Liczę na skromne podziękowanie w postaci like..

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Mam takie jedno pytanie, jak to jest z tymi punktami SP, bo strasznie szybko schodzą i ni w kit nie wiem jak mam je zdobywać dodatkowe albo nawet i podstawowe. Z góry dzięki.

Opublikowano

1. Masz za słaby internet.

2. Sygnał do serwera NostaleSE idzie ok. 1 sekundy wiec tego nie da się zmienić. Więc opóźnienie sklilli będzie wynosiło ok. 1 sek.

3. Sprawdź sobie ping do Korei (1000 milisekund=1 sekunda).

4. IP potrzebne do zalogowania nie ma wpływu na lagi w grze!

Adrian... jak byś wiedział krael mówi dobrze -,- to zależy też od ip bo ja mam dobre i chodzi mi jak na plu nie ma żadnego lagu lub coś z 1s ....

Opublikowano

Czy tylko ja tak mam? jak wpisuję login i hasło klikam enter to gra się zacina i wywala z gry help me

4021_19_03_09_12_29_23.png

10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 600 700 800 900 1000

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam..

 

Chce sobie troche dłuzej pograc niz 1 godz dzienie na nostale.se

 

A flyvpn tylko tyle dziala nie mam routera nic mam stały internet wiec ip jak zmienie nawet przez hide my ip to i tak na to to nie dziala

 

profixer nie ogarniam dziwne to jest biore w komupter wpisuje ip bez tego : . w port te 4 cyfry potem w taki wydruk na local host jest direct a w to 2 te ip wlasnie

 

wlanczam nostale.se wpisuje log i haslo i mega lag i znika log i haslo i nie dziala jak minimizuluje to jest nostale.dax czy jakos tak i coneting czy jakos tak i czas...

 

Nie wiem nie ogarniam pomoze ktos?

Opublikowano

Masz zle ip w proxifierze. Spróbuj użyć te:

 

125.7.221.146

PORT: 3128

HTTPS

 

Mi działa idealnie =)

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...