Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Czy nadal jest serwer testowy a jak tak to jak testować nowe czołgi?


Skipper_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moge linka do niego?

Aha pisało na stronce że juz został wyłaczony

Edit:A widziałem na filmie gościa co miał IS-7

xxx

Opublikowano

Moge linka do niego?

Aha pisało na stronce że juz został wyłaczony

Edit:A widziałem na filmie gościa co miał IS-7

 

Serwer dalej dziala? logowalem sie jakies 2h temu.

Ja tez widzialem IS 7 :P nawet na normalnym serwerze, szal co?

Opublikowano

Moge linka do niego?

Aha pisało na stronce że juz został wyłaczony

Edit:A widziałem na filmie gościa co miał IS-7

Bo byl wylaczony ale teraz znowu otworzyli i uruchomili 2 test. Wszystko masz podane w linku ktory ci dalem.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Nie no myślałem że wszystkie są odblokowane i można grać dowolnymi tz. innymi czołgami

 

Dobra wszystko wyjaśnione.proszer nie zamykać jeszcze tematu

Ile to mi się będzie aktualizować...

xxx

Opublikowano

Ahh niestety trzeba siee rozstać...czas już.Przecież serwer nie będzie istnieć wiecznie xD .Ale szkoda mi mojego IS-6,arty premium,T-34

sczególnie IS-6 był fajny.robiłem już 2 skilla u załogi i już go kończyłem.Ale mam nadzieje że w którymś z patchów znów zrobią open test ;)

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...